elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Arbitri

Me Brich dhe Aitekin sot !! (Fondi ... 4.84)

Mirëmëngjes për të gjithë.

Ndalesa e dytë e kualifikueseve të Kupës së Botës dhe shpresoj që t'i afrohemi performancës së jashtëzakonshme të ndalesës së parë me Fondet e 7 serive e shtatorit !!!

Ο Daniel Siebert Dje ai u la me një karton dhe atë me forcë, pasi Belgjika nuk u shfaq në pjesën e dytë dhe u eliminua. Sot do të vë përsëri bast për gjyqtarët gjermanë që e dinë rrezikun, pasi ata nuk i nxjerrin kartat aq lehtë. Me

Ο Felix Brych do të drejtojë Turqi-NorvegjiFqinjët me një trajner të ri por pa dy mbrojtësit kryesorë, me shumë mungesa dhe norvegjezët. Njerëzit do të jenë atje pas një kohe në një ndeshje kombëtare, loja përkatëse në mars kishte disa kartona të verdhë dhe një të kuq, mendoj se do të shohim përsëri një lojë të vështirë.Mbi 4.5 letra me rendiment 2.15Stoiximan.

Unë pres diçka të ngjashme në Republikën Çeke-Uells me një gjyqtar Deniz AytekinMe Të barabartë në vendin e dytë me shtatë pikë, në ndeshjen e parë në Uells patëm një betejë me dy të kuqe dhe shumë të verdhë, shpresoj në një rishikim.     Mbi 4.5 letra me rendiment 2.25Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 26488
- 26737 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
08 / 10 / 21   Turqi-Norvegji
Republika Çeke.- Uells
  Mbi 4.5 karta (2.15)
Mbi 4.5 karta (2.25)
  4.84
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.