elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Fondi (4.06) nga Guru L

Arbitri

Azar dhe De Bruyne do të thotë ...... kënd !!

Miremengjes miq,

Sot në Torino po mbahet gjysmëfinalja e dytë e Ligës së Kombeve Belgjika dhe Franca, me fituesin përballë Spanjës në finalen e së dielës. Si dje në Itali-Spanjë pres një lojë me intensitet të mjaftueshëm mes dy skuadrave me një listë shumë të pasur.Gjermanja e re u emërua arbitër Daniel Siebert dhe zgjedhja e parë do të jetë të dy skuadrat marrin 2+ karta me rendiment 2.62Bet365.

Opsioni i dytë ka të bëjë me cepat e Belgjikës dhe rrëfej se u befasova nga kufiri i ulët. Belgjikë Mbi 4.5 qoshe me rendiment 2.10Bet365.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 26737
- 28053 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
07 / 10 / 21  
Belgjikë-Francë
  Të dy skuadrat 2+ karta (2.62)
Belgjika mbi 4.5 kënde (2.10)
  5.50
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.