elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Arbitri

Nga Toumba në Torino !!

Mirëmëngjes të gjithëve dhe një muaj të mbarë me shëndet !!

Tre opsione sot nga Anglia dhe Italia.

Filloni pasditen me Burnley-Norwich.Një lojë në të cilën për një kufi të pashpjegueshëm kufiri është vetëm 2.5 karta. Të dy ekipet nuk janë të famshme për virtytet e tyre ofenduese, por përkundrazi ndonjëherë ngjajnë me ekipet e Kampionatit. Kevin Mik fishkëllima e treguar pesë javë më parë në Leeds-West Ham, mendoj se ndeshja do të jetë intensive.Οver 2.5 letra me rendiment 1.72Bet365.

Intensitet edhe më të madh pres në të njëjtën kohë në Leeds-WatfordLojërat e "pallonjve" janë rrallë të mërzitshme dhe nuk mendoj se edhe ajo aktuale është përjashtim. Simon vozabërës,relativisht i ri në klasë, ai e vë dorën në xhep mjaft shpesh.Mbi 3.5 letra me rendiment 1.72Bet365.

Treshja mbyllet pasdite me derbin e Torinos mes Torino dhe JuventusNjë lojë që nuk ka nevojë për shumë shpjegime. Juventus nuk është më skuadra e viteve të mëparshme, në ligë pranon lehtësisht kartona dhe sot do të gjejë shkopinj. Paul Valeri ka treguar njëmbëdhjetë kartona në dy ndeshje (5.5 mesatare), vjen nga PAOK-AEK të dielën dhe mendoj se ai do të kalojë përsëri në një kufi të lartë (ndoshta me një përjashtim).Mbi 5.5 letra me rendiment 1.83Bet365.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 27587
- 27511 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 10 / 21   Burnley-Norwich
Leeds-Watford
Torino-Juventus
  Mbi 2.5 karta (1.72)
Mbi 3.5 karta (1.72)
Mbi 5.5 karta (1.83)
  5.41
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.