elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi me 7/9 pikë nga Guru L

Arbitri

Shah, hakmarrje dhe ...... dru !!

Miremengjes miq !!

Aksion i plotë garash në të gjithë Evropën sot me shumë lojëra të mëdha. Le të shohim tre që veçova:

Programi fillon në mesditë në mënyrën më të mirë.Chelsea-Njeriu.Qyteti me Tuhel që dëshiron të vazhdojë serinë kundër Guardiolës.Përsëritja e finales së Ligës së Kampionëve dhe unë pres një shah strategjik mes dy trajnerëve. Michael Oliver dhe unë jam duke pritur për disa karta.Mbi 3.5 letra me rendiment 1.83 Bet365.

Në përgjithësi, këtë vit lojërat Primera në Spanjë kanë shumë kartona, pra kufijtë e lartë, ndoshta për shkak të pranisë së njerëzve pas kaq muajsh por edhe rënies së ekipeve të mëdha që e bën atë më konkurruese. Valencia-Bilbao me kthimin e Martellino nga ku u dëbua, edhe pse i suksesshëm dhe me marrëdhënie jo aq të mira mes dy trajnerëve. Kur, pas gjithë kësaj, Hernandez Hernandez për të fishkëllyer, mendimi arrin ..... numër dyshifror të kartave !! Mbi 5.5 karta me rendiment 1.83Bet365.

Treshja mbyllet natën përsëri nga Spanja dhe Matsara Real-VillarrealMe Madrilenët kanë filluar jashtëzakonisht, Benzema po hedh zjarr përpara, por sot gjërat do të jenë të vështira. Villarreal nuk është as Thelta as Mallorca. Ai e tregoi atë me Atletico dhe Atalanta. Xhil Manthano dhe unë parashikoj therje: Nga 1.66 i ulët i marrjes së më shumë se 4.5 kartave, unë do të preferoja për të pranuar të dy grupet 2+ karta me rendiment 1.90Bet365.Thoni se më në fund tregon 4-1 apo 1-4 ?? Halali i ....

Për fund, një propozim i ri. Gjashtë ndeshje nga e gjithë fundjava ku për arsye të ndryshme, ai ka disa shanse për të marrë një karton të kuq. Gjithkush mund t'i luajë ashtu siç mendon. Ose i gozhduar ose në një sistem me kërkesa.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 23787
- 24937 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 09 / 21   Chelsea-Njeriu. Qyteti
Valencia-Ath.Bilbao
Real-Villareal
  Mbi 3.5 karta (1.83)
Mbi 5.5 karta (1.83)
Të dy skuadrat 2+ karta (1.90)
  6.36
Bet365
25 / 09 / 21   Chelsea-Njeriu. Qyteti
Valencia-Ath.Bilbao
Real-Villareal
Arsenal-Tottenham
Sassuolo-Salernitana
Real Sociedad-Elche
  Karton i kuq (5.10)
Karton i kuq (3.85)
Karton i kuq (4.05)
Karton i kuq (4.00)
Karton i kuq (3.60)
Karton i kuq (4.00)
  4580
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.