elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Arbitri

Te gjitha me Tzolis !!

Mirëmëngjes të gjithëve!

Disa ndeshje sot të martën në Evropë, le të shohim një dyshe që unë veçova.

Mezi pres Serinë A Atalanta-Sassuolo të evoluojë në ndeshje me shumë faza dhe spektakël, pasi këto janë dy skuadra që dallohen për aftësinë e tyre për të shënuar.Por i gjithë ky agresion reflektohet në kartonët që marrin.Shpresoj që nesër ajo të joshë edhe kundërshtarin e saj. Debutimi për këtë vit për të David Massa dhe besoj se kufiri do të tejkalohet qoftë edhe pak.Οver 4.5 letra me rendiment 1.83 Bast365.

Për ndeshjen e dytë, rrëfej, kisha pak vështirësi. Nuk gjeta asgjë të vlefshme nga Italia dhe Spanja dhe hodha një sy në Karabao Filxhan në Angli dhe luftën Norwich-Liverpool.Zakonisht në këto lojëra skuadrat e mëdha bëjnë disa ndryshime në formën e tyre bazë për të pushuar yjet e mëdhenj. Unë e imagjinoj Norwich pas paraqitjes zhgënjyese kundër Watford do të dëshirojë të bëjë një paraqitje të mirë. Pra, çfarë të luajmë? E pranoni secilën kartë një kartë (të paktën) në performancën e tij më dinjitoze 2.20Bast365Darren Angli përveç fishkëllimës ai deri më tani ka treguar dymbëdhjetë kartona në dy ndeshjet e tij të para !! Nëse nikoqirët kundërshtojnë të kuqtë edhe për njëfarë kohe, ne do të jemi në rrugë të mbarë.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 

Bombat

Norwich -Liverpool - Të dy skuadrat 2+ karta (9.00) Bet365

 Views: 25189
- 23173 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 09 / 21   Atalanta-Sassuolo
Norwich-Liverpool
  Mbi 4.5 karta (1.83)
Të dy ekipet marrin një kartë (2.20)
  4.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.