elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Rodo verore !!

Në Karaiskaki the olimpik është thirrur të hedhë bazat për t'u kualifikuar në raundin tjetër të kualifikimeve të Ligës së Kampionëve kundër Neftsi Baku Azerbajxhanët do ta marrin atë me kujdes dhe në pyll në mënyrë që të mbajnë zeron prapa në pikëpamje të revanshit të javës së ardhshme. Gjyqtari, bashkatdhetari i Martins,João Pedro da Silva Pinheiro.Portugezët nuk e kanë të vështirë të ndëshkojnë lojën e vështirë dhe unë do të zgjedh më shumë karta Baku Neftsi me rendiment 1.78Stoiximan.

Unë pres diçka të ngjashme në lojën më interesante për sa i përket emrave të kësaj faze midis Eindhoven dhe GalatasarayTurqit ishin të mërzitur me ngjarjet miqësore me Olympiakos, rastet erdhën për të lidhur nyjën. Sidoqoftë, si personazhe, ata janë edhe më të irrituar tradicionalisht. Gjyqtari spanjoll Alejandro José Hernández Hernández, o më i përshtatshëm për ...... rodeo.Më shumë karta të Galatasaray me rendiment 1.91Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 Views: 18440
- 20867 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 07 / 21   Olympiacos - Neftsi Baku

Eindhoven - Galatasaray
  Më shumë karta Neftsi B. (1.78)

Më shumë karta Galatasaray (1.91)
  3.40
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.