elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Arbitri

Kovasic dhe Koke ballë për ballë !!

Republika Çeke bëri befasinë e parë të madhe dje dhe hoqi Holandezët duke pranuar më pak letra, ndërsa në Belgjikë - Portugali madje zbuluam se kush do t'i marrë kartat (Pepe dhe Vermaelen) !!

Një lojë e ngjashme për sa i përket ritmit, intensitetit dhe nervave unë pres në pasdite në Kopenhagë midis Kroate dhe SpanjaNdeshja është shumë më e vështirë për spanjollët sesa tregojnë shanset (1.57 dyshe !!). Gjyqtari është turk Cuneyt Çakir pa marrë parasysh se sa dëshiron, ai do të detyrohet, si dje, të tregojë disa letra.

Pas bastit të djeshëm të suksesshëm, unë zgjedh të pranojë të dy grupe kartat 2+  me rendiment 3.25Bast365. Dhe për të mos pyetur kush, më i përhapuri është Kovaçiç dhe o koks.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 20095
- 19973 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 06 / 21   Kroaci - Spanjë   Të dy grupet pranojnë 2+ karta (3.25)   3.25
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.