elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Mos i lini fëmijët të na godasin !!

Mirëmëngjesi për të gjithë, dLojërat e sotme në program, le të shkojmë t'i shohim ato një nga një.

Fillojme me Hungari - Portugali me një gjyqtar me përvojë Cuneyt ÇakirUnë nuk mendoj se ekipi i Santos do të ketë një problem me hungarezët, pavarësisht nëse ata luajnë në shtëpi. Çelësi do të jetë kur (dhe nëse) ata hapin rezultatin. Cakir në lojëra të tilla është shumë mbrojtës me ekipin më të mirë, nëse nikoqirët do ta mbajnë zeron fort, ne do të paguhemi Letër Hungari -1 me rendiment 2.62Βet365,dmth, hungarezët duhet të pranojnë 2 karta më shumë sesa iberikët.

Sonte kemi ndeshjen e parë të vërtetë të madhe të turneut midis Gjermani dhe Francë në "Allianz Arena" në Mynih me Spanjën si arbitër Carlos Nga Cerro GrandePër momentin unë i konsideroj gjermanët gjysmën (as edhe një) hap poshtë francezëve, pasi kjo është një skuadër që është akoma në fillimet e saj dhe unë pres që ajo të dalë më mirë në turnet e ardhshme të mëdha. përgjigja më e verdhë Gjermani 0.0 Aziatike me performancë 1.95Βet365 (në rast barazimi bast rimbursohet).

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 16175
- 16524 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 06 / 21   Hungari - Portugali

Francë - Gjermani
  Karta Hungari -1 (2.62)

Gjermani 0.0 karta ah (1.95)
  5.11
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.