elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Bërryli do të shkojë re !!!

Turqit nuk u dukën të denjë për pritjet tona dje dhe ishin të kufizuar në një rol pasiv ndaj italianëve. Stili i ndeshjes dhe fakti që vetëm 2 karta u lëshuan në fund, i bëri kompanitë të rrisin ndjeshëm shanset për ndeshjet e sotme për t’i parë një nga një.

E para e ditës është midis Uellsit dhe Switzerland në Baku të largët me një arbitër francez I butë Turpin. Kufiri është në 3.5 letra dhe ndërsa dje Over ishte një favorit i lehtë (1.72-2.00), sot ishte një barazim (1.83-1.83). Unë mendoj se të dy ekipet janë të vështira, veçanërisht Uellsët, unë pres një lojë që do të shkojë në forcë dhe në pasion dhe unë do ta zgjedh atë Οver 3.5 letra me rendiment 1.83Βet365.

Pasdite në Parken të Kopenhagës, danezët i presin finlandezët me një gjyqtar anglez Αnentoni Taylor, i cili në mënyrë që të marrë një kartë në Premier League duhet të shohë gjakun që rrjedh. Nën 3.5 ka rënë në 1.61 (nga 1.83 që u hap dje) dhe nuk më mbulon mua. Unë do të preferoj aziatikun Finlandë -0.5 karta në performancë 1.90Βet365,domethënë, finlandezët pranojnë më shumë letra sesa danezët.

Në mbrëmje kemi ndeshjen më interesante të ditës midis Rusia dhe Belgjikë me arbitrin e finales së Champions League Mateu Lahoz. Dhe këtu kufiri është në 3.5 letra dhe mbingarkesa u ngjit në 2.10 nga 2.00 që ishte dje. Me rrezikun e ekspozimit përsëri si në Man.City - Chelsea Unë do të ndjek Lahoz dhe do të zgjedh Οver 3.5 letra me rendiment 2.10Βet365. Shtë një lojë që ekipi më i dobët nga të dy po luan në shtëpi, do të ketë rreth 30.000 njerëz pranë saj, dhe siç e pashë në miqësoren me Poloninë, zgjidhjet e vështira nuk mungojnë në menu. Loukakou nga njëra anë dhe Djuba nga ana tjetër në anën tjetër, bërryli do të shkojë i turbullt në duelet ajrore.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 Views: 15554
- 16276 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 06 / 21   Uells - Zvicër

Danimarka - Finlanda

Rusi - Belgjikë
  Mbi 3.5 letra (1.83)

Finlanda -0.5 karta ah (1.90)

Mbi 3.5 letra (2.10)
  7.30
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.