elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Arbitri

Gola, letra dhe .... anash !!!!

Finalet e Europa League sot në Gdansk, Poloni midis Manchester C..dhe Villarreal me arbitër francezin I butë Turpin dhe rreth 10.000 njerëz në tribuna.

Tradicionalisht finalet e Europa kanë shumë gola në krahasim me ato të Champions League dhe mendoj se diçka e ngjashme do të ndodhë sot. Unë mendoj se loja fillon në 1-1, pasi ne po flasim për dy linja të shkëlqyera sulmuese. Kështu që zgjedhja e parë është për të shënuar të dy ekipet.

Turpin në përgjithësi është një gjyqtar i qetë i cili nuk fishkëllen shumë të pranojë më shumë se një letër për secilën skuadër është një zgjedhje e arsyeshme.

Më në fund, nga mënyra se si luajnë skuadrat dhe sulmuesit më të shpejtë që kanë, mundësia për të treguar më shumë se 3.5 offside është e mundur.

 Këto opsione të kombinuara në "të bëjë një blerje" të saj Bet365 japin performancë 6.50.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!!

 

 

 Views: 17229
- 17066 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 05 / 21   Man United - Villarreal   Të dy skuadrat shënojnë

Mbi 1 kartë për Njeriun. Qershor

Mbi 1 letër për Villarreal

Mbi 3.5 offside në ndeshje
  6.50
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.