elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

5 te kuqe dhe 10 te verdhe !!

Mirëmëngjes dhe muaj i mirë !!

Në mesditë në Angli, Manchester City udhëton për në Londër për tu përballur me Crystal Palace me kampionatin në xhep, me arbitër David Coote. Unë nuk kam ndërmend të merrem me lojë, por sepse në bast rolin kryesor e luajnë shanset, unë do të rrezikoj Mbi 2.5 letra me rendiment 2.10 Bet365 . Le të shpresojmë që nikoqirët (dmth. Milivojevic) të hedhin një qindarkë në sekondën që do të vendosë Pep, 3 kartat nuk janë shumë.

Opsioni tjetër është kundërshtari i City të Martën e ardhshme, Paris Saint-Germain, i cili pret Lance me gjyqtar Jerome Brisard.Hera e fundit që ai luajti në Parc des Princes ishte në Paris - Marsejë. Raportoni ?? 5 te kuqe dhe 10 te verdhe !! Parisi po digjet për fitore, Lance ka harruar kur humbi për herë të fundit, duke zgjedhur atë Mbi 3.5 letra me rendiment 1.72 Bet365.

Më në fund, në Spanjë, Huesca pret Real Sociedad me gjyqtarin e tyre të preferuar Mateu Lahoz  dhe ai patjetër që dëshiron fitoren. Por të ftuarit po ndjekin një biletë evropiane dhe unë pres që ata të jenë konkurrues. Në thelb, me Lahoz e gjithë kjo mund të mos ketë rëndësi. Një vështrim i shtrembër në të, është e mjaftueshme për të marrë një kartë !!! Në ndeshjen e mëparshme në Cadiz - Real që u kthye në një shëtitje me beze, ai shënoi 7 !! Zgjidhni Mbi 4.5 letra me rendiment 1.83 dhe argëtim bast një të kuqe me mosmarrëveshje 5.50 Bet365.      

Ne do ta bëjmë përsëri nesër me tre opsione të mundshme në tre derbi, të cilat janë qarkulluar nga sot. Unë jam duke pritur për të propozuar lajmet e fundit.

Fat të mbarë dhe Ringjallje të mbarë për të gjithë !!

 

 

Bombat

Huesca - Sociedad - Kartoni i kuq (5.50) Bet365

 Views: 12818
- 13935 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 05 / 21   Kr.Palas - Njeri. Qyteti

Paris SZ - Lance

Huesca - Sociedad
  Mbi 2.5 karta (2.10)

Mbi 3.5 karta (1.72)

Mbi 4.5 karta (1.83)
  6.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.