elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Një dhuratë dënimi nga fqinji!

Gjysmëfinalja e dytë midis Parisit dhe City doli siç e prisja dhe kështu ne u çuam edhe një herë në arka.

Villarreal - Arsenal me gjyqtarin Portugez Artur Dias,në ndeshjen e tij të parë të madhe. Arbitrat nga Mesdheu në përgjithësi nuk kanë turp të përdorin kartat me lehtësi, ndryshe nga evropianët e veriut. Në dy ndeshjet e tij këtë vit në Evropë ai tërhoqi një total prej 12 letrash, pesë janë të mjaftueshme për të paguar Mbi 4.5 letra me rendiment 2.10 Bet365 . Statistikë e çuditshme nga e cila do të marrim bombën tonë është ajo në 2 nga 3  Këtë vit, nikoqirët, të cilët rastësisht ishin spanjollë (Granada dhe Sevilla), gjithashtu morën një goditje dënimi nga fqinji !!

Në Mançester - arbitri i Romës është Ganezi i kësaj kolone, Carlos Nga Cerro Grande , i cili të Dielën më justifikoi për herë të pestë pasi shkrova se e konsideroja kufirin e 3.5 kartave në Villarreal - Barcelona qartë të gabuar. Seven shkroi counter në fund. Për sot do të rrezikoj pak më shumë sesa të zgjedhësh një të thjeshtë kufiri total i kartave. Pritësit janë një ekip më i mirë dhe jialorosi do të përpiqet t'i ndalojë ata në ..... në shumë mënyra !! Zgjidhni më shumë karta rome me hendikep -1 me rendiment 3.00 Bet365 , domethënë që romët të pranojnë edhe dy karta.          

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Villarreal - Arsenal - Villarreal për të shënuar një penallti (6.00) Bet365

 Views: 13934
- 13082 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 04 / 21   Villarreal - Arsenal

Manchester United - Roma
  Mbi 4.5 karta (2.10)

Më shumë Kartat rome (h -1) (3.00)
  6.30
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.