elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Të paktën 2 letra secila !! ____ (TAMEIO ... 5.50)

Më në fund, Real - Chelsea doli pas 1-1 për shkak të lodhjes dhe shiut, mbase, kështu që sot do të merremi me gjysmëfinalen tjetër midis Parisit dhe Man City, me gjyqtarin gjerman Felix Brych.

Me rrezikun për të parë imunitet 0-0 kryesisht për shkak të kujdesit dhe ekspozimit të Cityt, unë mendoj se nikoqirët do t'i japin ritëm lojës dhe do të joshin anglezët. Kështu që zgjedhja që të dy skuadrat të shënojnë dhe të shënojnë më shumë se 2 gola në luftë (G/G & Mbi 2.5).

Ky kombinim jep një rendiment pak më shumë se 2. Nëse kësaj i shtojmë, megjithatë secili grup duhet të pranojë të paktën 2 karta (Verati, Fernandinho, Dias dhe Paredes ka shumë të ngjarë) performanca shkon deri në 5.50 Bet365 .

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Paris - Man City - Kartoni i parë Marco Verratti (11.00) Bet365

 Views: 13076
- 12201 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 04 / 21   Paris SZ - Man City   G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 kartë Paris S.Z.

Mbi 1.5 Njeri.Karta e qytetit
  5.50
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.