elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Arbitri

Shënimi për një makinë !!

Kemi patur absolute ditën e djeshme me 3/3 dhe në fakt me 2 kartona të kuq në Wolfsburg dhe Londër, por jo në ndeshjen e Parisit ku po prisnim bombën. Por ai vetëm pa të verdhë. Pra me një moral të begatë kalojmë te sot, ku u morra me tre ndeshje që për mua mendoj se do të shohim beteja dhe do të jetë një surprizë për një ekip të fitojë rehat.

Unë filloj me atë që parafytyrova dje në postkriptin.Villarreal-Barcelona me arbitër Carlos Nga Cerro Grande, nga të preferuarat e kolonës. Unë do ta vendosja kufirin shumë më të lartë, e konsideroj 3.5 të gabuar, zgjedhje të qartë Mbi 3.5 karta në performancë 1.61 në Bet365.

Ne vazhdojmë me finalen në Angli midis Manchester City dhe Tottenham me arbitër Paul Tierney i cili tërheq letra relativisht lehtë për të dhënat e ishullit. Unë pres intensitet nga të dy ekipet, një titull luhet gjithsesi, dhe unë do të zgjedh Mbi 3.5 karta në performancë 1.72Bet365.

Unë e mbyll me Francën dhe derbin Lyon - Lille me arbitër Francois Letexier. Së pari ndaj të katërtit, por me vetëm tre pikë diferencë midis tyre.Ka asnjë skuadër nuk ka asnjë diferencë për humbjet dhe unë do të zgjedh atë Mbi 4.5 karta në performancë 1.90Bet365. Ndoshta ndonjë e kuqe këtu do të na ndihmojë ( 3.25Stoiximan).

Fat i mirë për çdo gjë që zgjidhni!

Bombat

Lyon - Lille - Kartoni i kuq (3.25) Stoiximan

 Views: 13102
- 12531 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 04 / 21   Villarreal - Barcelona

Man City - Tottenham

Lyon - Lille
  Mbi 3.5 karta (1.61)

Mbi 3.5 karta (1.72)

Mbi 4.5 karta (1.90)
  5.26
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.