elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

"Ne kemi 13 lojtarë"
EDITORIAL

"Ne kemi 13 lojtarë"

Jose Mourinho mori pjesë në përgjegjësinë pas humbjes së Romës nga Bodo Glimt, duke thënë se ka vetëm 13 lojtarë cilësorë.

Jose Mourinho qëndroi në rotacionin që nuk i doli pas humbjes së rëndë të Romës me rezultatin 6-1 nga Bodo Glimt.

Trajneri portugez mori një pjesë të përgjegjësisë, duke theksuar megjithatë hendekun cilësor që ekziston mes lojtarëve që përbëjnë ekipin e tij.

“Vendosa të luaj me këtë ekip, ndaj përgjegjësia është e imja. E bëra me qëllime të mira, për t'u dhënë mundësi atyre që punojnë shumë dhe për të rrotulluar në një terren sintetik në mot të ftohtë. Vendosa të pushoj shumë lojtarë. Humbëm ndaj një ekipi që tregoi më shumë cilësi se ne sonte. Është kaq e thjeshtë”, tha ai.

“Nëse do të mund të luaja me të njëjtin ekip gjatë gjithë kohës, atëherë do ta bëja. Është një rrezik, sepse ka një distancë të madhe cilësore mes lojtarëve të dy grupeve. I di kufijtë e skuadrës, nuk është diçka e re për mua, por ende pres një reagim më të mirë. Siç thashë, është një vendim për të luajtur me ta, ndaj është përgjegjësia ime”.

Sa i përket fajit, Mourinho tha se ka 13 lojtarë që përfaqësojnë Romën në mënyrë cilësore: “Të gjitha humbjet bëjnë dëm. Kam folur me lojtarët dhe kam qenë i sinqertë. Unë kam qenë i sinqertë me ta. Nuk mund të jem i sinqertë me ju. Nuk e kam fshehur kurrë faktin që skuadra ka kufizime. Kemi 13 lojtarë që përfaqësojnë një ekip, pjesa tjetër janë në nivele të ndryshme. Të paktën pas kësaj loje ata nuk do të më pyesin pse përdor të njëjtët lojtarë gjatë gjithë kohës”.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Romelou Loukakou do të detyrohet të qëndrojë jashtë fushës për muajin e ardhshëm.

Një lajm i pakëndshëm ka dalë në Chelsea me rastin e Romelu Lukakut, i cili do të detyrohet të qëndrojë jashtë fushës muajin e ardhshëm.

Romelou Loukakou do të detyrohet të qëndrojë jashtë fushës për muajin e ardhshëm. Sulmuesi belg i Chelseat u lëndua në ndeshjen e tretë të Ligës së Kampionëve me Malmo të mërkurën dhe u largua nga fusha me një problem në kyçin e këmbës.

Loukakou iu nënshtrua testeve, të cilat treguan se ai po përballet me një problem serioz në këtë pikë dhe do të detyrohet të qëndrojë jashtë fushës për katër javët e ardhshme.

Kështu, ish-sulmuesi i Interit do të humbasë ndeshjet me Norwich, Southampton, Newcastle, Burnley dhe Leicester për Premier League dhe këtë me Malmon në Suedi për ndeshjen e katërt të Champions League më 2/11.

Rikthimi i tij pritet më 23 nëntor dhe derbi i ndeshjes së pestë me Juventusin.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Dëmshpërblimi prej 10 milionë euro për Bruce

Steve Bruce do të... mbushë llogarinë e tij bankare me 10 milionë euro, shumë kjo që është dëmshpërblimi pas “divorcit” me Newcastle.

Drejtimi i ri i Newcastle është në proces riorganizimi të ekipit anglez dhe një nga synimet e para është gjetja e një trajneri të ri, pasi dje u bë e ditur zgjidhja e bashkëpunimit të saj me Steve Bruce. “Minatorët” nuk e kanë më problemin financiar, me prezencën e fondeve nga Arabia Saudite dhe e ndërprenë bashkëpunimin me trajnerin 60-vjeçar anglez me një kosto të madhe.

Sipas mediave angleze, Bruce do të vendosë në llogarinë e tij bankare rreth dhjetë milionë euro, si dëmshpërblim për zgjidhjen e kontratës së tij, e cila skadoi në verën e vitit 2023. Kandidatët kryesorë për të zëvendësuar Bruce janë Paulo Fonseca, Frank Lampard dhe Lucien Fabr.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Një nga kandidatët kryesorë është Paulo Fonseca për Newcastle

Paulo Fonseca duket se është një nga kandidatët e parë për pankinën e Newcastle.

Me Steve Bruce një gjë e së kaluarës, pronarët e rinj të Newcastle janë në kërkim të trajnerit të parë të epokës së re.

Sipas Sky Sports, një nga kandidatët kryesorë është Paulo Fonseca, për të cilin thuhet se tashmë është në kontakt me “buzzards”.

Portugezi është joaktiv pas largimit nga Roma në verë, ndërkohë që ishte shumë pranë marrjes së Tottenhamit, para se londinezët të përfundonin në Nuno Espirito Santo.

Në të njëjtën kohë, emrat e Lucien Favre dhe Eddie Howe janë në qendër të vëmendjes edhe për Newcastle, i cili aktualisht ka zyrtarin Graham Jones në buzë të pankinës.

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Newcastle për Dembele

Usman Dembele thuhet se është pozitiv për mundësinë e kalimit te Newcastle.

Zhvillimet në kampin e Newcastle duket se po “ecin me ritme të shpejta”, pasi tashmë është zyrtarizuar largimi i Steve Bruce nga drejtimi teknik i skuadrës.

Krahas trajnerit, “zurrat” kanë vënë në tavolinë edhe emrat e futbollistëve pasi klubi kërkon të ketë një listë të gatshme për të lëvizur si në transfertën e ardhshme të janarit ashtu edhe në atë të verës.

Një nga emrat që sauditët thuhet se po marrin në konsideratë është ai i Usman Dembeles të Barcelonës.

Klubi anglez kërkon të përfitojë nga fakti se anësori francez nuk ka mundur të gjejë seksionin e artë me “blaugranët” për rinovimin e kontratës dhe pritet të kalojnë me propozim.

Në fakt, vetë Dembele thuhet se e shikon me sy të mirë kalimin e tij në Angli dhe Newcastle, diçka që pritet të “rrisë” negociatat.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Kuman: Fati nuk është ende në gjendje të mirë

Ronald Koeman donte të hiqte një presion nga ... supet e Anso Fati, disa orë pas zgjatjes së bashkëpunimit të anësorit të ri me Barcelonën.

Barcelona njoftoi dje, pak pas fitores së parë në Ligën e Kampionëve të këtij viti me 1-0 ndaj Dinamo Kievit, vazhdimin e bashkëpunimit me Ansu Fatin deri në vitin 2027. Katalanasit njoftuan marrëveshjen, për të ngritur psikologjinë se kush e pa Lionel Messin. nisen për në Paris dhe Paris Saint-Germain verën e kaluar.

Por Ronald Koeman ka dashur të sqarojë situatën, duke argumentuar se nuk është e drejtë t'i kërkosh Fatit zgjidhjen e të gjitha problemeve të krijuara në klub pas largimit të superyllit argjentinas:

“Fati ende nuk është në formë të mirë. Dhe është normale. Vetëm mendoni se ka munguar prej kohësh dhe kërkon kohë. Dhe është normale, sepse Ansou do të jetë 19 vjeç. Nuk mund t'i kërkoni atij të zgjidhë gjithçka që na la Messi. Eshte e pamundur. Por nga Fati nuk mund të presësh mrekulli. Ai ka munguar prej kohësh dhe po flasim për një lojtar që nuk është 19 vjeç. Është e pamundur”, ka thënë trajneri i Barcelonës.

Fati, “produkti” më i madh i futbollit i prodhuar nga akademia e La Masia në vitet e fundit, ka nënshkruar kontratë deri më 30 qershor 2027, me Barcelonën duke përfshirë në kontratën e re një klauzolë lirimi prej 1.000.000.000 euro.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Newcastle jep 80 milionë për Diaz

Newcastle dëshiron ta bëjë trukun duke blerë 24-vjeçarin anësor të Portos, Luis Diaz.

Newcastle dëshiron të shpërthejë “bombën” e parë në sezonin e ri! Sipas asaj që transmeton portugezët, bosët e rinj të skuadrës angleze duan të bëjnë për vete 24-vjeçarin anësor të Portos, Luis Diaz.

Kolumbiani është një nga lojtarët më të mirë të Portos dhe duket se ka të gjithë të ardhmen për të shkëlqyer, me Newcastle që përgatit një ofertë prej 80 milionë eurosh për “dragonjtë”.

Diaz ka luftuar dy vitet e fundit te Porto, e cila e bleu për 7,2 milionë euro nga Junior.

Chiellini: “Do të ishte më mirë për Juventusin nëse Ronaldo do të ishte larguar më herët”

Giorgio Chiellini ka folur për transferimin e Cristiano Ronaldos te Manchester United.

Juventusi fitoi 1-0 ndaj Zenit për ndeshjen e 3-të të grupeve të Ligës së Kampionëve, me Giorgio Chiellini që bëri deklarata pas ndeshjes dhe iu referua transferimit të Cristiano Ronaldos.

“Cristiano u largua më 28 gusht dhe kjo solli ulje-ngritje. Mendoj se në fillim të sezonit e kemi paguar këtë përmbysje. Do të kishte qenë më mirë për Juventusin nëse do të ishte larguar më herët, po të ishte larguar më 1 gusht p.sh. “Do të ishim përgatitur dhe do të ishim gati për fillimin e sezonit, padyshim më të përgatitur se në fund”, tha ai fillimisht dhe vazhdoi:

“E kuptova që nuk ndihej mirë, kishte nevojë për motivim të ri. Ai kishte nevojë për një ekip që të luante për të. Juve, megjithatë, është në një fazë tjetër tani. Është në proces rinovimi dhe rifillimi”.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 8302
- 9596 ditë më parë
  • Guru L -

    Foto e plotë nga Emen

    18: 00 ** Vojvodina Novi Sad - Mladost Lucani: Dy disfatat e fundit të Mladost Lucanit me (2-1) gola problem objektiv. Vojvodina Novi Sad po vjen nga një dopietë jashtë shtëpisë duke u rikthyer te fitorja. Në 7 pikë diferenca në favor të Vojvodina Novi Sadit në rezultat. -- 1 -.

    19: 00 ** Gioztepe - Fenerbahçe: Ky imazh i keq i Gioztepe me vetëm 2 fitore në 13 ndeshje. Tashmë negative që nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me një numër të barabartë humbjesh. Fenerbahçe, e cila ka performancën më të mirë jashtë fushe pas Trabzonit, mori një shtysë të dyfishtë në Galata në ndeshjen e fundit të kampionatit. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 2 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. United me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

E diela me derbi të mëdhenj futbolli në të gjithë Evropën është përpara dhe interesimi është i madh!

Pra, çfarë presim në programin e së dielës (28/11)? PAOK pret Arisin në derbin e Selanikut, i cili do të gjykojë shumë për rrjedhën e dy kundërshtarëve në Superligën e këtij viti. Në Pamestoixima.gr ajo PAOK – Aris ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe Kthim parash* në rast penallti të humbur!

Kemi edhe një derbi të madh në ishull! Ju e jetoni ndryshe ndeshjen e madhe të Premier League mes Chelsea dhe Manchester United Pamestoixima.gr, me 0% grabujë **, por edhe me mbi 500 baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: PAOK - Aris dhe Chelsea - Man. Bashkuar me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

 

PAS Giannina - AEK dhe Villarreal - Barcelona me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Na pret një e shtunë e mbushur me aksione futbollistike dhe interesi është i madh për top kampionatet europiane.

Në programin e së shtunës (27/11), pra, spikat ndeshja e saj AEKJanina me PAS. Ju e jetoni këtë lojë shumë të rëndësishme për Superligën me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë në rinovimin Pamestoixima.gr!

Kemi aksion edhe në La Liga. THE Villarreal mirëpret Barcelona e Xavi, në një ndeshje me të cilën jetoni 0% grabujë ** Pamestoixima.gr dhe ju mund të shikoni përmes jetojnë Me kullim* si çdo ndeshje e ligës spanjolle të futbollit.

Lidhja e tekstit: Super Liga dhe La Liga me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

E Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Aksion i plotë me ndeshje të shumta dhe të rëndësishme në programin e futbollit dhe basketbollit të së enjtes (25/11). Në Pamestoixima.gr është e Enjtja e Zezë me Super Ofertë * në ndeshjet e futbollit të kompeticioneve më të mira europiane. Më shumë informacion në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: e zezë E enjte me Super Ofertë * në Pamestoixima.gr!

Pra, çfarë presim në programin e së enjtes (25/11)? Fillimisht, të PAOK testuar në selinë e saj slloven Bratislavë në Conference League në një ndeshje me të cilën mund të jetoni më shumë 400 tregje të veçanta në mosmarrëveshje të forta Pamestoixima.gr.

Pak orë më vonë, Olympiakos pret Fenerbahçen në një ndeshje vendimtare për Evropë Ligë. Olimpiakos – Fenerbahçe si dhe Monako – Real Sociedad ju mund t'i përjetoni ato ndryshe në Pamestoixima.gr me 0% grabujë ** dhe me shumë baste speciale për shanset që keni dashur gjithmonë!

Megjithatë, disa ditë pas fitores së tij ndaj Olympiakos, Panathinaikos OPAP ju mirëpret në OAKA Zeniti Shenjtor Petersburg nga Xavi Pascual. Një tjetër lojë e rëndësishme për të EuroLiga me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale për lojtarët dhe ekipin Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Olympiacos - Fenerbahce dhe Panathinaikos OPAP - Zenit me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Është koha për derbin e parë të basketbollit të këtij sezoni! Në programin e së hënës (22/11) spikat ndeshja e madhe për kampionatin grek të basketbollit mes Olimpike dhe ai PanathinaikosOPAP. Në të rinovuar Pamestoixima.gr ajo Olympiacos - Panathinaikos OPAP e jetoni lart me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Olympiacos - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, me të vijon normalisht edhe aksioni në kampionatin grek të futbollit Panathinaikos për t'u testuar jashtë shtëpisë kundër Shpirti, në një ndeshje tjetër me të cilën jetoni 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr.

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

AEK - Olympiacos me 0% grabujë ** dhe Moneyback * në Pamestoixima.gr

Aksioni vazhdon me ndeshje të rëndësishme në futboll, tenis dhe basketboll! Dhe me e kuqe Nëntor ka për TË GJITHË muajin çdo ditë Kthim parash*Pamestoixima.gr.

Lidhja e tekstit: Nëntori i Kuq: Secili ditë Kthimi i parave * Pamestoixima.gr!

Në programin e së dielës (21/11), pra, bie në sy derbi i madh mes AEK-ut dhe Olympiakos për kampionatin grek të futbollit. Në të rinovuar Pamestoixima.gr veprimin e saj AEK - Olympiacos e jeton më shumë me 0% grabujë **, me shume se 400 baste speciale për shanset SUPER dhe Kthim parash* në rast të një penallti të humbur!

Natyrisht që kemi aksion edhe në ligat e tjera më të mira në Evropë. Në kuadër të Serisë A, Inter mirëpret Napoli (19:00) në një ndeshje të madhe me të cilën jetoni 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe mbi 500 blerjet me shanset që keni dashur gjithmonë.

Lidhja e tekstit: e shtunë me Serie A dhe Premier League me 0% grabujë** Pamestoixima.gr!

Përveç sa më sipër, përvoja e Sporte VirtualePamestoixima.gr bëhet edhe më emocionuese me një larmi edhe më të madhe lojërash! Kjo pasi ato janë në dispozicion prej disa ditësh Virtualet +, në të cilën ata ngarkojnë 21 nga numri i përgjithshëm i sporteve virtuale të disponueshme në Pamestoixima.gr! Së bashku, edhe më shumë veprim!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.