elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Truku Grosso me Bale
EDITORIAL

Truku Grosso me Bale

Njerëzit e Newcastle tashmë kanë filluar përgatitjet për ta bërë Gareth Bale -in e tyre si agjent të lirë verën e ardhshme, ndërsa po kërkojnë edhe Aaron Ramsey.

Ndryshimi i pronësisë në Newcastle ka shumë të ngjarë të sjellë ulje -ngritje në Premier League. Pasuria e sauditëve që fituan "buzzards" është e madhe, diçka që e bën klubin anglez më të pasurin në futboll.

Emrat që tashmë dëgjohen janë të shumtë, me superstarë por edhe lojtarë me vlerë më të vogël që luajnë çdo ditë në reportazhe. Sidoqoftë, gazetari autoritar turk Ekrem Kunur hedh një ... bombë!

Pra, sipas reporterit turk, njerëzit e Newcastle tashmë kanë filluar përgatitjet për të bërë γ trick grosso me blerjen e Gareth Bale! Mesfushori uellsian po luan për Real Madridin, me kontratën e tij që skadon në verën e vitit 2022. Pastaj është Newcastle që dëshiron ta bëjë atë të tyren dhe të lëshojë "bombën" e verës.

Në të njëjtën kohë, Newcastle po punon në një rast tjetër shumë të mirë. Ky është bashkatdhetari i Gareth Bale, Aaron Ramsey. Sidoqoftë, kontrata e mesfushorit 30-vjeçar me Juventusin skadon në verën e vitit 2023, por nuk përjashtohet mundësia që ai ta përfundojë atë më herët pasi nuk e ka kohën e pritur që do të donte te "Bianconerët".

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Sterling: "Nëse do të kishte një mundësi për të shkuar diku tjetër, do të isha i hapur për këtë"

Rahim Sterling tha në një intervistë për Financial Times se do të donte të largohej nga Manchester City nëse i jepej mundësia.

Rahim Sterling u shfaq hapur në perspektivën e largimit nga Manchester City, në një intervistë dhënë për Financial Times dhe pyeti për kohën e tij të kufizuar të pjesëmarrjes nga mesi i sezonit të kaluar.

"Nëse do të kishte një mundësi për të shkuar diku tjetër, unë do të isha i hapur për këtë tani," tha sulmuesi anglez, duke shtuar se Franca dhe Spanja janë destinacionet më të dëshirueshme për hapin e tij të ardhshëm.

Kontrata e Rahim Sterling skadon në 2023 dhe tani vendosja e tij publike nuk përjashtohet që të rrisë interesin për ta blerë atë.

26-vjeçari ka 10 paraqitje në të gjitha garat, shumica prej të cilave janë minuta të shkurtra dhe ka vetëm një gol dhe një asistim.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Ronaldo: "Sulmuesi më i mirë"

Ronaldo zbuloi në një postim se kush është kandidati i tij i preferuar për Topin e Artë.

Benzema është "votuar" nga Ronaldo si i preferuari i tij për Topin e Artë, siç bëri të ditur në një postim në Facebook. "Fenomeni" u vlerësua nga asi i Realit, duke e përshkruar atë si sulmuesin më të mirë.

“Pa dyshim, kandidati im për Topin e Artë është Benzema. Sulmuesi më i mirë, në nivelin më të vështirë për 10 vjet dhe kampion mbi të gjitha. A nuk mendoni; ".

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Cannavaro pajtohet

Fabio Cannavaro shprehu mendimin se sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema është i aftë të fitojë Topin e Artë.

Pas "Fenomenit", Fabio Cannavaro deklaroi në deklaratat e tij se Karim Benzema është i denjë për të fituar Topin e Artë. Në veçanti, legjenda italiane dhe ish -futbollisti i Real Madridit, i cili gjithashtu fitoi çmimin në 2006, kur u pyet në një intervistë se kush mendon se duhet të marrë Topin e Artë, përmendi sulmuesin francez të "Mbretëreshës". 

“Unë besoj se Benzema ka cilësinë për të fituar Topin e Artë. "Problemi është se njerëzit shpesh mendojnë se çmimi gjykohet nga titujt, por gjykohet nga prania e përgjithshme gjatë gjithë vitit," tha Fabio Cannavaro në detaje. 

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Pochettino: "Neymar e do futbollin dhe jam i sigurt se do të luajë edhe për shumë vite të tjera"

Mauricio Pochettino në deklaratat e tij iu referua Neymar, duke theksuar se ai do të luajë edhe për disa vite të tjera.

Neymar kohët e fundit deklaroi në deklaratat se Kupa Botërore 2022 mund të jetë e fundit e tij, me Mauricio Pochettino duke thënë se ai beson se braziliani 29-vjeçar do të vazhdojë të luajë edhe për shumë vite të tjera.

"Ai është një person i ndershëm, ai i shpreh ndjenjat e tij shpejt, por forca mendore, e cila kërkohet në një jetë që ka qenë prej kohësh në qendër të vëmendjes, është e madhe. Ai ka qenë nën një presion të madh që kur ishte fëmijë ”, deklaroi ai fillimisht dhe vazhdoi:

“Ndonjëherë gjërat dalin jashtë kontrollit. Neymar e do futbollin dhe jam i sigurt se do të luajë edhe për shumë vite të tjera. Nuk kam dyshime ".

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Moggi: "Unë isha bërë objektivi i të gjithëve"

I shokuar është ish -i forti i Juventusit dhe futbollit italian, Luciano Moggi, i cili pranoi me ndershmëri çarmatosëse se kishte menduar të bënte vetëvrasje kur shpërtheu "Calciopoli".

Ishte në vitin 2006, kur Juventus dhe Moggi ishin në zjarr. Çdo ditë skandalet dolën në dritë, me udhëheqësin e atëhershëm të fuqishëm të Juventusit që u shpall fajtor për ryshfet dhe tentim marrje ryshfeti të gjyqtarëve që drejtuan lojërat e "Zonjës së Vjetër".

Moggi, pra, foli në një dokumentar të Netflix për rastin që tronditi futbollin botëror. Ai foli për presionin që ndjeu. Ai zbuloi turpin që ndjeu dhe e bëri atë të mendojë edhe për vetëvrasjen.

“Mendova për vetëvrasjen në ditët e para pas lajmit. "Vetëm besimi në Zot më shpëtoi," tha Luciano Moggi në një dokumentar të Netflix të titulluar "Sport i keq".

“Unë isha në shënjestër nga të gjithë. "Sistemi nuk ekzistonte, por vetëm unë duhej të paguaja," këmbënguli ish -"njeriu i fortë" i Juventusit dhe futbollit italian.

"Më vinte turp të ecja në rrugë dhe në atë moment mendova shumë gjëra, përfshirë vetëvrasjen, për t'i dhënë fund gjithçkaje, veçanërisht pas ditëve të para pas lajmeve dhe tërbimit të madh mediatik," vazhdoi Moji, i cili falënderoi Zotin për fuqinë e madhe i dha atij.

Kujtojmë që Moggi dhe Antonio Giraudo (CEO i Juventusit) u shpallën fajtorë për "Calciopoli", por asnjëri prej tyre nuk vuajti dënimin me burg, por u ndalua të luajnë futboll përjetë.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Joao Felix: "Unë mund të arrij të njëjtin nivel me Hollandën dhe Ebape"

Joao Felix shprehu besimin se në një moment ai do të arrijë të njëjtin nivel si Holland dhe Ebape.

Më konkretisht, ylli në rritje i futbollit portugez, por edhe i Atletico Madrid, foli për TNT Sports Brasil dhe i vendosi shiritin shumë të lartë vetes.

"Unë mund të arrij të njëjtin nivel me Hollandën dhe Ebape. Ende nuk kam arritur më të mirën time. Kam pasur disa lëndime në sezonet e fundit. Unë nuk kam pasur një sezon pa dëmtime. "Por kur kjo të ndodhë, unë mendoj se edhe unë mund të luftoj për të qenë në këtë pozicion," tha 21-vjeçari, për të cilin Atletico Madrid i dha 120 milionë euro në vitin 2019 Benficas për ta bërë atë të tyren.

Këtë sezon ai ka bërë pesë paraqitje me "Rochiblancos". Tre në La Liga dhe dy në Ligën e Kampionëve pa arritur ende të hapni një llogari.

Maldini: "Unë nuk mendoj se është një ide e mirë të luash në Kupën e Botës çdo dy vjet"

Çdo dy vjet, legjenda e Milanit, Paolo Maldini, kundërshtoi mbajtjen e Kupës së Botës.

Propozimi për Kupën e Botës që do të mbahet çdo dy vjet është duke u shqyrtuar nga FIFA, me Paolo Maldinin që është kundër projektit.

Legjenda e Milanit në deklaratat e tij theksoi se nuk është një ide e mirë, pasi kjo do të humbasë veçantinë e ngjarjes.

Deklaratat nga Paolo Maldini:

"Unë nuk mendoj se është një ide e mirë për të luajtur Kupën e Botës çdo dy vjet, kjo do të hiqte rëndësinë e ngjarjes më unike sportive në botë, madje duke anuluar një traditë që është afër një shekulli.

Shpresoj, si njeri i sportit, që FIFA ta braktisë këtë plan të gabuar.

Angazhimi i mundshëm dyvjeçar i shtuar kalendarit të propozuar nga FIFA, i cili grupon pushimet e pushimeve për ndeshjet e skuadrave kombëtare në vetëm dy data, do të kishte pasoja shumë negative në shëndetin fizik dhe mendor të lojtarëve dhe të ardhmen e ligave vendase.

"Atletët, federatat dhe klubet e dinë se përfitimet e mundshme do të jenë shumë të vogla në krahasim me rreziqet e mëdha që një vendim i tillë do të sjellë në botën e futbollit."

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 10973
- 9749 ditë më parë
  • Guru L -

    Rekord mbresëlënës...

    19: 00 ** PAEEK - Paphos: Paphos humbi në ndeshjen e fundit pas 4 fitore dhe 3 barazime. Me 1 fitore në 10 ndeshjet e fundit, dhe asnjë fitore në 5 të fundit brenda PAEEK. - 2 -.

    Ora 20:00 ** Në Francë | Ligue 2 ruajmë fitoret ndaj Caen dhe Paris.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Chelsea - Tottenham dhe Milan - Juventus me 0% grabujë ** dhe 500+ blerje!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Nga atje e tutje, E diela (23/01) përfshin një derbi të madh! Fillimisht, të Chelsea e mirëpret atë Tottenham në Premier League, ndërsa pak më vonë, të milan mirëpret Juventus për Serinë A. Në Pamestoixima.gr jetoni me të dyja këto lojëra të shkëlqyera 0% grabujë **, por edhe mbaruar 500 tregje speciale, në mosmarrëveshjet që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu, Milan - Juventus është në dispozicion nëpërmjet jetojnë Me kullim*, si çdo ndeshje në ligën italiane.

Tekst lidhje: Chelsea - Tottenham dhe Milan - Juventus me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Të shtunën (22/01) me lojëra fantastike me 0% raket ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Që aty e tutje, në programin e tij mjaft të plotë futbollistik Të shtunën (22/01) Bien në sy ndeshjet e Premier League, Serie A dhe Super League. Në Pamestoixima.gr lojërat Manchester United – West Ham, Ionikos - Panathinaikos dhe Lacio – Atalanta janë në dispozicion me 0% grabujë **, ndërkohë që ka shumë baste speciale për… të gjitha shijet, me shanset që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu, Lazio – Atalanta, si çdo ndeshje të kampionatit italian, e shijon jetojnë Me kullim*!

Tekst lidhje: Ionikos - Panathinaikos me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Efes - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Nga aty e tutje, në programin e së premtes (21/01) spikat testi i tij jashtë fushe Panathinaikos OPAP në Stamboll me Efektet. “Të jeshilët” janë testuar ndaj kampionëve të Europës dhe ju e jetoni ndryshe këtë ndeshje Pamestoixima.gr, me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Efes - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Panathinaikos - Olympiakos me 0% grabujë ** dhe 400+ baste speciale në Pamestoixima.gr

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Prej aty e tutje, në programin e së dielës (16/01) janë të shumtë derbitë që vjedhin shfaqjen, me kryesuesin ndër Panathinaikos dhe ai Olimpike. Derbin “të përjetshëm” të Superligës e jeton ndryshe në Pamestoixima.gr, me 0% grabujë ** dhe mbi 400 blerje speciale me shanset që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu në Pamestoixima.gr ti jeton me 0% grabujë ** dhe mbi 500 baste speciale derbi Tottenham - Arsenal për Premier League, ndërsa 0% grabujë ** ka dhe Athletic Bilbao - Real Madrid, e cila është gjithashtu e disponueshme përmes Transmetimit të drejtpërdrejtë *, si çdo ndeshje e La Ligës.

Tekst lidhje: Panathinaikos - Olympiakos dhe Tottenham - Arsenal me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Manchester City - Chelsea me 0% rake ** dhe 500+ baste speciale në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Tekst lidhje: Ofertë speciale* Janar+: Loja bëhet më e mirë se kurrë Pamestoixima.gr!

Nga aty e më tej, në programin e së shtunës (15/01) bien në sy ndeshjet e Premierligës. Më konkretisht, të Mançester qytet e mirëpret atë Chelsea në një lojë tjetër të mrekullueshme me të cilën jetoni 0% grabujë **Pamestoixima.gr, ndërsa mbi janë në dispozicion 500 blerje speciale me shanset që keni dashur gjithmonë! Megjithatë, me 0% grabujë ** ju jetoni lojën e saj Aston vilë e Steven Gerrard me Mançester Të bashkuar, ndërsa si çdo ditë, edhe sot (15/01) janë në dispozicion trenjakët paroli në rendimentet super të rritura!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

Më parë Redaksia

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.