elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Regjistrues
EDITORIAL

Regjistrues

Fondi (5.15) me 8/10 pikë nga Guru L

Jo Cristiano Ronaldo u bë i pari që mori pjesë në Evropë në nivel kombëtar, pas fitores miqësore (3-0) të Portugalisë kundër Katarit.

Një tjetër dallim për Cristiano Ronaldon! Të Shtunën (9/10), Portugalia fitoi 3-0, duke mirëpritur Katarin në një ndeshje miqësore në Algarve, me asin e Manchester United që u bë i pari në pjesëmarrjet e ekipeve kombëtare në Evropë. Konkretisht, ai arriti në 181 paraqitje me stemën, duke tejkaluar Sergio Ramos.

Në fakt, Ronaldo ishte ai që hapi rezultatin për ekipin e tij në minutën e 37 -të. Që do të thotë se Katari është vendi i 46-të kundër të cilit shënon sulmuesi 36-vjeçar. Dy golat e tjerë të Portugezit u shënuan nga Fode (48 ’) dhe Andre Silva (90’).

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Ankthi për Ferran Torres

Pjesëmarrja e Ferran Torres në finalen e Ligës së Kombeve është e dyshimtë për shkak të dëmtimit që pësoi gjatë gjysmëfinales.

"Marrë" në këmbën e djathtë të sulmuesit spanjoll dhe shënuesit të dy golave ​​"të artë" në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve me Italinë, është "dhimbja e kokës" më e madhe e trajnerit të "rocha" Luis Enrique, në funksion të së dielës (10/10) finalen e ngjarjes në "San Siro" në Milano.

"Të gjithë janë gati për luftë, përveç Ferranit," theksoi trajneri federal spanjoll në konferencën për shtyp të së shtunës (09/10), duke shtuar: "Ne nuk do të shtyjmë situatat. Nëse ai është i aftë, ai do të luajë, nëse nuk është, ai nuk do të luftojë dhe dikush tjetër do të zërë vendin e tij. Ne i besojmë të gjithë ekipit dhe do të përshtatemi me të dhënat e ndeshjes ”.

Enrique shtoi se sulmuesi i Manchester City do të marrë pjesë në ngrohjen e skuadrës dhe atje do të vendoset nëse ai do të fillojë në ndeshje. Nga ana e tij, megjithatë, Torres la shumë shpresë për praninë e tij në finale. "Këmba është mirë, do të përpiqem të hyj nesër dhe do të shohim nëse do të luaj apo jo ...".

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

Benzema: "dreamndrra ime është Topi i Artë"

Dëshira e tij për të fituar Topin e Artë dhe për të realizuar një nga ëndrrat e tij të fëmijërisë u shpreh në një intervistë të dhënë nga Karim Benzema.

Karim Benzema dha një intervistë për gazetën spanjolle "AS".

Në të, sulmuesi francez i Realit bëri të ditur dëshirën e tij për të fituar Topin e Artë, i cili siç e përmendi është diçka që ai e donte që në moshë të re.

Sidoqoftë, konkurrenca për këtë çmim është shumë e lartë, pasi përveç të njëjtëve pesë kampionë evropianë italianë, Lionel Messi dhe shumë emra të njohur të institucionit të futbollit janë ndër pretendentët.

“Që kur kam qenë fëmijë, kam ëndërruar të fitoj Topin e Artë. Shtë ëndrra që kanë të gjithë futbollistët. Shtë e vërtetë që gjëja më e rëndësishme është gjithmonë ekipi, por kur e ndihmoni ekipin tuaj të fitojë, kur luani lojëra të rëndësishme dhe shënoni shumë gola, gjëja tjetër është të keni Topin e Artë në mendjen tuaj. Sigurisht që do të bëj më të mirën time dhe do të punoj sa më shumë për të fituar këtë trofe të madh. "Shpresoj ta fitoj një ditë dhe të përmbush këtë ëndërr që kam pasur që kur isha fëmijë," tha ai.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Mourinho: "Ndihem shumë më shumë si trajner tani sesa 10 ose 20 vjet më parë"

Se si ndihet më shumë si trajner tani sesa 10 ose 20 vjet më parë, tha trajneri i Romës Jose Mourinho në një intervistë.

Ai mund të jetë në nivelin më të lartë për shumë vite, por siç tha Jose Mourinho në një intervistë, ai tani ndihet më shumë si trajner sesa 10 ose 20 vjet më parë. 

“Ndihem shumë më tepër si trajner tani sesa 10 ose 20 vjet më parë. Nëse një trajner nuk përmirësohet, ai vazhdon të thotë se ka humbur pasionin e tij dhe se nuk ka mentalitetin e duhur për të ecur përpara nga dita në ditë.

Nuk është një punë që varet nga mosha ose aftësia juaj si futbollistët. Ashtë një punë që përvoja ju ndihmon të bëheni më të mirë. Për momentin mendoj vetëm për çdo ndeshje të radhës dhe jo atë që kam arritur.

Ajo që kam arritur dhe titujt që kam marrë do të jenë atje për mua që të shikoj dhe të mendoj kur të ndalem. "Tani unë thjesht dua të mendoj vetëm për çdo ndeshje tjetër", tha Jose Mourinho. 

Surfbet.net (2000-2021): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Totti: "Një futboll ndryshe"

Ai përmendi në një intervistë të dhënë nga Francesco Totti për futbollin e kohës së tij, i cili ende "nuhati" romancë, por edhe për atë që ai arriti si lojtar i Romës.

Francesco Totti dha një intervistë për gazetën Guardian.

Në të, asi veteran i Romës, i cili i qëndroi besnik "Jialorosi" dhe ishte simboli, udhëheqësi dhe flamuri i tyre teksa hoqi dorë nga transferimet e milionave për dashurinë e tij ndaj ekipit të qytetit të përjetshëm, foli për atë se sa shumë ka ndryshuar futbolli meqë luftonte.

"Fillova në periudha të ndryshme. Një futboll ndryshe. Një futboll i bërë me dashuri, me dashuri për tifozët. Të luash për ekipin që mbështesja e bëri shumë më të lehtë për mua të bëja atë zgjedhje. 25 vjet në një ekip nuk është një gjë e vogël dhe për të qenë një udhëheqës, për të qenë një nga lojtarët e rëndësishëm, duhet të dukesh i denjë për pritjet.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Kushtet dhe Kushtet në dispozicion në novibet.gr/info/oroi.

Por të bësh një krahasim midis kohës sime dhe sot është e vështirë. Sot futbolli është më shumë si biznes. Ju shkoni atje ku mund të fitoni më shumë para. Kjo është e drejtë, apo jo? " ai u shpreh në mënyrë karakteristike në pozicionin e tij origjinal.

Ai vazhdoi të flasë për ofertën që Real Madridi i kishte paraqitur në 2006, e cila i ofroi një kontratë, e cila do ta bënte atë lojtarin më të paguar në botë ... "Sigurisht që e mendova atëherë. Le të themi se kishte disa ditë në të cilat unë isha me njërën këmbë brenda dhe këmbën tjetër jashtë. 

Sidoqoftë, siç e kam thënë shpesh dhe absolutisht e vërtetë, vendimi për të qëndruar në Romë u mor nga zemra. "Në ato momente kur ndihesh ashtu siç u ndjeva, nuk mund të largohesh," tha ai për perspektivën e transferimit te "mbretëresha", duke shtuar, ndër të tjera, se "Real Madrid ishte skuadra e vetme ku mund të shkoja Luaj për".

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Në këtë pikë duhet të përmendet se mënyra në të cilën klubi e informoi Tottin se ishte koha për të mbyllur rrethin e tij ishte jo elegante, diçka e cila, siç pranon ai, nuk shkoi mirë në fillim.

Në fakt, duke iu referuar pse klubi nuk e ktheu atë në një pozicion administrativ, Totti tha se "sigurisht që nuk më bën të lumtur, sepse gjithmonë e vendos Romën mbi gjithçka dhe këdo", ndërsa më pas shtoi se: "ky është fati. Nëse do të më telefonojnë një ditë, do të na duhet të diskutojmë disa gjëra ”.

Bellotti e sheh veten jashtë "granatës"

Andrea Bellotti ka vendosur të largohet nga Torino dhe e sheh Milanin si destinacionin e tij të ardhshëm.

Vendimi për t'u larguar nga Torino pas gjashtë vjetësh u mor nga Andrea Bellotti.

Sipas asaj që riprodhon Media Italiane, "Gallo" e sheh veten jashtë "granatës", me kontratën e tij që skadon verën e ardhshme dhe nuk ka humor për rinovimin e tij.

Sulmuesi italian po konsideron seriozisht një transferim në janarin e ardhshëm, me Milanin që është destinacioni ideal për të.

Bellotti mbështet "Rossonerët" dhe beson se ai mund të kalojë në ekip në janar, por në të njëjtën kohë ka menaxherë nga Italia që shohin "Gallo" të shkojë në Milano si agjent i lirë gjatë verës.

Bellotti shkoi në Torino në vitin 2015 nga Palermo, me lëvizjen e tij që i kushtoi ekipit të tij 8,4 milionë euro. Më parë kisha kaluar nëpër Albinolefe, nga ku filloi karrierën. Ai ka 231 paraqitje për Torinon me 106 gola dhe 26 asistime.

Top 10 e pronarëve më të pasur

Mohammed bin Salman është pronari më i pasur i një ekipi futbolli dhe shifrat e tregojnë atë.

Numrat që ekzistojnë në ditën tjetër të Newcastle me "shefin" e tij të ri, Mohamed Bin Salman, tani janë marramendës, ai tani është pronari më i pasur i një ekipi futbolli.

Sipas Daily Mail, pasuria e tij arrin 370 miliardë euro, ndërsa e dyta ka nevojë për ... dylbi për ta parë. Dhe ne nuk po flasim për një emër të rastësishëm. Po i referohemi pronarit të Paris Saint-Germain, Nasser Al-Kalaifi me 2 miliardë. euro.

Me treshen e mbyllur njeriun që rilindi Manchester City, Mansour Bin Zaged me 25 miliardë euro.

Gjithashtu në pesë të parët janë Dietrich Matesic, bosi i Red Bull, i cili natyrisht zotëron Salzburg dhe Leipzig me 18,5 miliardë euro, dhe Andrea Anielli i Juventusit me një pasuri të vlerësuar në 16,4 miliardë euro.

Manjati rus i Chelsea, Roman Abramovich, e kompleton të gjashtën me një shfaqje prej 9,6 miliardë paund.

Materazzi: "Unë jam kundër racizmit, por Tiram nuk u largua kurrë nga fusha duke kënduar" Djali i Materazzi ".

Marco Materazzi foli për racizmin, ndërsa iu referua edhe deklaratave të Liliam Tiram.

Lilliam Tiram iu referua deklaratave të tij të fundit mbi racizmin, me Marco Materazzi duke iu përgjigjur mbrojtësit francez, duke theksuar se ai nuk ishte larguar nga fusha kur u ofendua në mënyrë vulgare.

Deklaratat nga Marco Materazzi:

Për racizmin: "Lojtarët e bardhë nuk duhet të heshtin në luftën kundër racizmit. Mos mendoni si një njeri i zi, mos mendoni si një i bardhë, mos mendoni si një francez ose një senegalez. Mendoni si një qenie njerëzore.

Nëse duam të jemi më të zgjuar, filloni t’i thoni gjërat ashtu siç janë. "Ka racizëm, seksizëm dhe homofobi në Itali, kjo nuk do të thotë që unë nuk e dua Italinë, do të thotë që unë dua të ndryshoj gjërat."

Lidhur me deklaratat e Tiram: "Unë jam kundër racizmit, por Tiram nuk u largua kurrë nga fusha kur ata kënduan 'Materazzi p @ # $% γι s son'". Kjo është një ndarje për djemtë e bardhë, të zinj dhe të zinj ”.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 11825
- 12418 ditë më parë
  • Guru L -

    Rekord mbresëlënës...

    19: 00 ** PAEEK - Paphos: Paphos humbi në ndeshjen e fundit pas 4 fitore dhe 3 barazime. Me 1 fitore në 10 ndeshjet e fundit, dhe asnjë fitore në 5 të fundit brenda PAEEK. - 2 -.

    Ora 20:00 ** Në Francë | Ligue 2 ruajmë fitoret ndaj Caen dhe Paris.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Chelsea - Tottenham dhe Milan - Juventus me 0% grabujë ** dhe 500+ blerje!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Nga atje e tutje, E diela (23/01) përfshin një derbi të madh! Fillimisht, të Chelsea e mirëpret atë Tottenham në Premier League, ndërsa pak më vonë, të milan mirëpret Juventus për Serinë A. Në Pamestoixima.gr jetoni me të dyja këto lojëra të shkëlqyera 0% grabujë **, por edhe mbaruar 500 tregje speciale, në mosmarrëveshjet që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu, Milan - Juventus është në dispozicion nëpërmjet jetojnë Me kullim*, si çdo ndeshje në ligën italiane.

Tekst lidhje: Chelsea - Tottenham dhe Milan - Juventus me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Të shtunën (22/01) me lojëra fantastike me 0% raket ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Që aty e tutje, në programin e tij mjaft të plotë futbollistik Të shtunën (22/01) Bien në sy ndeshjet e Premier League, Serie A dhe Super League. Në Pamestoixima.gr lojërat Manchester United – West Ham, Ionikos - Panathinaikos dhe Lacio – Atalanta janë në dispozicion me 0% grabujë **, ndërkohë që ka shumë baste speciale për… të gjitha shijet, me shanset që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu, Lazio – Atalanta, si çdo ndeshje të kampionatit italian, e shijon jetojnë Me kullim*!

Tekst lidhje: Ionikos - Panathinaikos me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Efes - Panathinaikos OPAP me 0% grabujë ** në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Nga aty e tutje, në programin e së premtes (21/01) spikat testi i tij jashtë fushe Panathinaikos OPAP në Stamboll me Efektet. “Të jeshilët” janë testuar ndaj kampionëve të Europës dhe ju e jetoni ndryshe këtë ndeshje Pamestoixima.gr, me 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale të lojtarëve dhe ekipeve për shanset që keni dashur gjithmonë!

Tekst lidhje: Efes - Panathinaikos OPAP me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Panathinaikos - Olympiakos me 0% grabujë ** dhe 400+ baste speciale në Pamestoixima.gr

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Prej aty e tutje, në programin e së dielës (16/01) janë të shumtë derbitë që vjedhin shfaqjen, me kryesuesin ndër Panathinaikos dhe ai Olimpike. Derbin “të përjetshëm” të Superligës e jeton ndryshe në Pamestoixima.gr, me 0% grabujë ** dhe mbi 400 blerje speciale me shanset që keni dashur gjithmonë! Gjithashtu në Pamestoixima.gr ti jeton me 0% grabujë ** dhe mbi 500 baste speciale derbi Tottenham - Arsenal për Premier League, ndërsa 0% grabujë ** ka dhe Athletic Bilbao - Real Madrid, e cila është gjithashtu e disponueshme përmes Transmetimit të drejtpërdrejtë *, si çdo ndeshje e La Ligës.

Tekst lidhje: Panathinaikos - Olympiakos dhe Tottenham - Arsenal me 0% rake ** në Pamestoixima.gr!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Manchester City - Chelsea me 0% rake ** dhe 500+ baste speciale në Pamestoixima.gr!

Veprimi nuk ndalet kurrë, loja juaj merr një vlerë tjetër Pamestoixima.gr! Ju luani dhe mbledhni hyrje për shortin e madh! Festivali Javor Pamestoixima.gr: Çdo javë me deri në 16.416 fitues dhe çmime me vlerë totale mbi 40.000 euro!

Tekst lidhje: Javor Fest: Çdo bast mbështetet Pamestoixima.gr!

Përveç Javor Fest, në vitin 2022 hyn fuqishëm në Pamestoixima.gr dhe me ofertë e re * mujore, që këtë herë ka të bëjë me Virtual Sportiv! Në Pamestoixima.gr numri i përgjithshëm i sporteve virtuale është 43 dhe për gjithë janarin loja bëhet më e mirë se kurrë në Virtual Sports me ofertën Janar+! Më shumë informacion mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

Tekst lidhje: Ofertë speciale* Janar+: Loja bëhet më e mirë se kurrë Pamestoixima.gr!

Nga aty e më tej, në programin e së shtunës (15/01) bien në sy ndeshjet e Premierligës. Më konkretisht, të Mançester qytet e mirëpret atë Chelsea në një lojë tjetër të mrekullueshme me të cilën jetoni 0% grabujë **Pamestoixima.gr, ndërsa mbi janë në dispozicion 500 blerje speciale me shanset që keni dashur gjithmonë! Megjithatë, me 0% grabujë ** ju jetoni lojën e saj Aston vilë e Steven Gerrard me Mançester Të bashkuar, ndërsa si çdo ditë, edhe sot (15/01) janë në dispozicion trenjakët paroli në rendimentet super të rritura!

Më në fund, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha ditët e javës performanca e përmirësuar mund të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

«21+ | Rregullatori kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pasurisë LINJA MBËSHTETJE: 1114 | Luaj me përgjegjësi | ».

Rënia në rënie

Më parë Redaksia

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.