Darmowy dostęp

Fundusz (5.46) autorstwa Conte Latino

Surfbet

Włochy i Anglia w poniedziałkowych prognozach

Z jednej strony we Włoszech Milan mierzy się z Cagliari i chce nadal utrzymywać się na szczycie i być na torze tytułowym utrzymanie ulubionej pozycji w nowicjusz , z drugiej strony na Island Arsenal i Newcastle próbują wyjść z kryzysu konkurencyjnego. I to będą nasze wybory z poniedziałkowego kuponu piłkarskiego.

CALIARI - MEDIOLAN PROGNOZY

ΚΑΛΙΑΡΙ AKTUALNOŚCI

Początkowo w 37. minucie stracił okazję do prowadzenia Artemio Franki, następnie w 72. minucie stracił gola Fiorentiny i pozostawiając wynik do końca, rozegrał dziesięć spotkań bez wygranej. Jedenaście, jeśli zaliczymy porażkę Atalanty z 3: 1, która nastąpiła po pucharze. Klęska, która mogła pozbawić ją kontynuacji pucharu, ale to chyba ostatnia, która dotyczy Cagliari.

Brak możliwości dosięgnięcia trójki nie wyrządził jej nieodwracalnych szkód. Jeszcze. Znajduje się nawet nieznacznie powyżej strefy spadkowej. Pytanie oczywiście brzmi, jak długo, jeśli seria negatywna będzie trwała. Nie brakuje jej też problemów, bo kontuzjowany Klavan (obrońca), pomocnicy Rog i Farago oraz napastnik Louvubo nie zagrają dzisiaj, a obrońcy Carbona również nie będzie z koronawirusem..

Statystyki zakładów: Ma pięć serii G / G w domu.

MEDIOLAN AKTUALNOŚCI

W lidze mógł spokojnie wyczyścić Torino i odsunąć się jeszcze dalej od Interu, ale w pucharze potrzebował dogrywki i rzutów karnych, by kontynuować w „8”. Regularny czas i dogrywka zakończyły się bez bramek, więc dwaj przeciwnicy przeszli do rzutów karnych, w których Milan wygrał 5-4.

Aby być skutecznym i nie zaimponować, Milanese spróbuje kolejnego meczu. Priorytetem są mistrzostwa i dlatego zbieranie punktów i cała reszta przeszły już na drugie miejsce. Misja bez ukaranego napastnika Leao i kontuzjowanego obrońcy Gambii.

Statystyki zakładów: Od początku sezonu ma 8/10 G / G na wyjazdach.

WNIOSEK: Oczywiście mistrz jest brany pod uwagę i jest faworytem meczu, ale dublet na 1.61 nie jest do wyboru. Nie żeby mogło być więcej. Postawimy na to, że obie drużyny strzelą gola, co jest ich ulubionym nawykiem.

Nasz wybór to G / G po kursie 1.61

ARSENAL - NEWCASTLE PROGNOZY

ARSENAŁ AKTUALNOŚCI

Gdyby w zeszły czwartek pokonała Crystal Palace, odniosłaby cztery z rzędu zwycięstwa i zanotowała swój najlepszy występ w ostatnich trzech sezonach w lidze. Jednak utknął w obronie gości i pozostał bezpłodny 0-0. I nie mogła dalej poprawiać swojej pozycji strzeleckiej i prawdopodobnie będzie musiała zapomnieć o jakimkolwiek roszczeniu o mistrzostwo.

Dziś ponownie goszczą Newcastle, nieco ponad tydzień po poprzednim meczu o puchar. Arsenal znów miał pecha, nie trafił i potrzebował dwóch goli w dogrywce, aby móc kontynuować grę w instytucji. Nie ma problemów z kontuzjami czy karami.

Statystyki zakładów: Tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 7 meczach u siebie w Premier League.

NEWCASTLE AKTUALNOŚCI

W minioną sobotę została wyeliminowana z Pucharu przez obecnego przeciwnika. W zeszły wtorek zaoferowała Sheffield United swoje pierwsze w roku zwycięstwo w Premier League z 1: 0. Wspólne cechy; Nie zdobywa punktów i wcale nie gra dobrze. I oczywiście nie może niczego żądać.

Newcastle jest ponad pasem i ma względną bezpieczną odległość, ale nikogo to nie zadowoli, zwłaszcza w części kreatywnej. Odnosi się wrażenie, że jest bardziej oparty na indywidualnych inspiracjach swoich zawodników, a nie że „pracował” jako zespół. Dlatego większość negatywnych komentarzy skierowana jest do jej trenera, na razie oczywiście nie ma sprawy Bruce'a, ale nie ma pewności, że to potrwa długo.

Statystyki zakładów: Poniżej 2.5 w ostatnich ośmiu z dziesięciu meczów o mistrzostwo poza domem.

WNIOSEK: Nie wybralibyśmy asa Arsenalu na 1.44, nawet gdyby grał z tym Newcastle. Będziemy woleli te kilka bramek, które są raczej nieuzasadnione jako przegrani.

Nasz wybór to poniżej 2.5 przy kursie 2.00

21+, graj odpowiedzialnie. Ryzyko uzależnienia i utraty mienia. Infolinia KETHEA 1114 lub 210-9237777. Kursy mogą się zmieniać do początku meczu.