Live απάντηση στην ΕΡΤ έδωσε ο Βαρούχας για τις διαμαρτυρίες Λουτσέσκου

0:22 | 02/10/2023
Surfbet team
share:

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου έκανε πολύ καυστικά σχόλια για τη διαιτησία μετά τον αγώνα στη Λεωφόρο όπου το σκορ έληξε 2-2 με τον ΠΑΟΚ.

Ο Παναθηναϊκός σκόραρε στην τελευταία φάση του αγώνα. Ο Λουτσέσκου υποστήριξε ότι οι Πράσινοι επωφελήθηκαν από τη διαιτησία, και είπε, τόσο στην τηλεόραση όσο και σε συνέντευξη Τύπου, ότι το γκολ της ισοφάρισης δεν θα έπρεπε να ισχύσει, καθώς έγινε σε νεκρό χρόνο.

Ο Παναγιώτης Βαρούχας απάντησε στα σχόλια του Λουτσέσκου μέσω ΕΡΤ!

Σχετικά με το πρώτο γκολ του ΠΑΟΚ, που έκανε το σκορ 0-1, σημείωσε ότι οι διαιτητές στο VAR χρησιμοποίησαν σωστά τις γραμμές και αναγνώρισαν το γκολ, ενώ επίσης διευκρίνισε ότι δεν υπήρξε οφσάιντ στο γκολ της ισοφάρισης του Τριφυλλιού για το 1-1.

Για τον χρόνο των καθυστερήσεων είπε ότι o διαιτητής είχε δείξει 5 λεπτά καθυστερήσεις και το γκολ μπήκε στο 5.05, άρα δεν υπάρχει συζήτηση για πέντε δευτερόλεπτα!