elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Gjuetar i vlerës

Timeshtë koha për Nior ... (FOND 3/4 ... 17.11)

 Views: 2273
- 3473 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
07 / 02 / 20   Arka Gdynia - Krakovi
Niort - Orleans
Chamërisht - Paris FC
Zemërimet - Lille
 
1 (3.15)
1 (2.60)
2 (2.42)
2 (2.72)
3 / 4
  53.90
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.