elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 


Stoiximan
Stoiximan

Stoiximan

Stoiximan është ndoshta reklamuesi më i mirë në Greqi. Isshtë në vitin e tetë të funksionimit të saj (themeluar në 2012) dhe në më pak se një dekadë ka arritur të bëjë hapa në zhvillim. E gjithë kjo u shpërblye dhe u shpërblye në mënyrën më të mirë me blerjen e fundit të një përqindjeje shumë domethënëse nga OPAP, për një shumë astronomike.

Platforma e basteve Stoiximan tani është bërë sinonim me bastet në internet dhe lojrat në internet të përgjegjshme, të sigurta dhe të besueshme. Nga bastet në sport, live, por edhe shërbimet e tij në kazino dhe kazino live ofron një paketë të plotë. Objektet janë të shumta, shërbimet janë të një standardi të lartë dhe në përgjithësi krijon kushtet e duhura që lojtari të shijojë lojën siç duhet në çdo mënyrë. Procedurat janë të thjeshta, transaksionet janë të menjëhershme dhe të shpejta, ndërsa loja nga telefoni celular shkon më shpejt dhe më lehtë se kudo tjetër. Një test do t'ju bind.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! '' * Zbatohen termat dhe kushtet. 21+ | Luaj me Përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA Pjesëmarrja e shpeshtë: Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë KETHEA: 210-9237777 "

Regjistrimi & Identifikimi

Extremelyshtë jashtëzakonisht e thjeshtë të regjistrohesh në stoiximan.gr. Pasi të shtypni www.stoiximan.gr, shtypni regjistrin e fjalëve. Këtu janë tre opsione:

 • Regjistrohu me facebook.
 • Regjistrohuni në Google
 • Regjistrimi i postës elektronike.

Cilado mënyrë që të zgjidhni, plotësoni detajet tuaja aktuale. Përndryshe, ju ose nuk do të jeni në gjendje të konfirmoni regjistrimin tuaj, ose nuk do të jeni në gjendje të tërhiqeni kur të vijë koha për të fituar një fitim.

Pasi regjistrimi juaj të jetë i plotë, regjistrohuni menjëherë. Nëse nuk e bëni këtë, atëherë nga njëra anë nuk do të keni mundësi të bëni tërheqje, nga ana tjetër brenda një muaji nga regjistrimi juaj llogaria do të çaktivizohet. Për identifikimin tuaj ju duhet të dërgoni me postë elektronike ose të ngarkoni përmes llogarisë tuaj dokumentet e mëposhtme:

 • Fotokopje me ngjyra e letërnjoftimit, pasaportës ose lejes së qëndrimit.
 • Fotokopje me ngjyra e një llogarie të lëshuar brenda gjashtë muajve të fundit, duke dëshmuar vendbanimin tuaj të përhershëm.
 • Përndryshe, ju mund të dërgoni një deklaratë të përgjegjshme të vërtetuar nga KEP, ose një zhdoganim aktual të taksave, ose një çertifikatë të kthimit të TVSH-së.

Ju gjithashtu mund të kërkohet të identifikoni mediumin e transaksionit, pavarësisht nëse bëhet fjalë për një llogari bankare, kartë ose portofolin elektronik.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! '' * Zbatohen termat dhe kushtet. 21+ | Luaj me Përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA Pjesëmarrja e shpeshtë: Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë KETHEA: 210-9237777 "

tregjet

Në stoiximan sfera e tregjeve në dispozicion është e madhe. Dhjetra sporte janë të mbuluara dhe në secilën prej tyre mund të gjeni opsione që do të mbulojnë dëshirat më të veçanta dhe më të kërkuara të lojtarit. Në futboll ju keni mundësinë të bëni bast për qindra blerje, me baste speciale lojtarësh, handikapesh dhe gjithçka tjetër që ju vjen në mendje. Do të gjeni të gjitha këto në dispozicion në bastet live, ku mundësitë e mëdha janë të fshehura dhe aksioni është shumë më i lartë. Përtej kësaj, natyrisht, stoiximan ofron bastet në basketboll, tenis, volejboll, motorsport, sportet amerikane, kriket, shigjetat, polo dhe shumë më tepër i cili ndodhet në shiritin vertikal në të majtë të faqes kryesore. Isshtë gjithashtu origjinale me blerjet në Politikë dhe shfaqje të tjera, siç është Eurovision, por edhe seriale si Game of Thrones dhe Casa de Papel. Zgjuarsia e tregtarëve të stoiximan.gr është vërtet e shkëlqyeshme.

mundësi

Nëse një fjalë ju vjen ndër mend çdo lojtar pas fjalës ... bast kjo është shanset. Ajo përcakton gjithçka. Sa do të paguhemi në rast fitore, ose nëse rreziku që morëm ne ia vlente. Shanset për stoiximan janë ndër më të lartat që do të gjeni midis vendeve të basteve ligjore në Greqi. Vaji varion nga 3% në 5% në turnet kryesore të futbollit, dhe në disa raste përqindja bie edhe më shumë, që do të thotë që shanset janë edhe më të mira. Kjo bëhet me veprime të ndryshme promovuese të platformës, të cilat do t’i gjeni pothuajse çdo ditë. Kështu që në përgjithësi mund të themi se për sa i përket performancës stoiximan nuk është vetëm konkurrues, por kryesisht mbizotëron tregun Grek.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! '' * Zbatohen termat dhe kushtet. 21+ | Luaj me Përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA Pjesëmarrja e shpeshtë: Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë KETHEA: 210-9237777 "

Transaksione: Tërheqje-Depozita

Ju mund të ngarkoni me lehtësi, shpejt dhe me siguri para në llogarinë tuaj, ose të tërheqni fitimet tuaja përmes platformës stoiximan. Duhet të theksohet se metoda e depozitave ndikon në metodën e tërheqjes, pasi në çfarëdo mënyre të plotësoni llogarinë tuaj stoiximan, do të duhet ta "boshatisni" atë në rast fitimesh që dëshironi të tërhiqni.

Depozitat (Të gjitha ekzekutohen menjëherë dhe janë falas)

Metoda e pagesës

Charge

Koha e ekzekutimit

minimum

Shuma maksimale

Kredia / Borxhi i Brendshëm-i Jashtëm

falas

menjëherë

5 €

5,000 €

Pagesa bankare

falas

menjëherë

1 €

5,000 €

MyBank

falas

menjëherë

1 €

5,000 €

Viva Spot

falas

menjëherë

5 €

600 €

Porta Viva

falas

menjëherë

5 €

5,000 €

Paysafe

falas

menjëherë

5 €

1,000 €

Skrill

falas

menjëherë

5 €

5,000 €

Skrill 1-Takoni

falas

menjëherë

5 €

5,000 €

Neteller

falas

menjëherë

10 €

5,000 €

tërheqjet

Metoda e pagesës

Charge

Koha e ekzekutimit

minimum

Shuma maksimale

Kredia / Borxhi i Brendshëm

8 Tërheqje / Muaj Falas (1 € çdo tjetër)

3-7 ditë pune

30 €

1,950 €

Visa Jashtë vendit

8 Tërheqje / Muaj Falas (2 € çdo tjetër)

2-5 ditë pune

30 €

1,950 €

Pagesa e brendshme-e jashtme e bankës

8 Tërheqje / Muaj Falas (1 € çdo tjetër)

1-3 ditë pune

30 €

10,000 €

Porta Viva

8 Shkarkime / Muaj falas

(1% e secilit transaksion pasues)

Brenda ditës

10 €

5,000 €

Paysafe

falas

Brenda ditës

20 €

2,500 €

Skrill

8 Shkarkime / Muaj falas

(1% e secilit transaksion pasues)

Brenda ditës

10 €

5,000 €

Skrill 1-Takoni

8 Tërheqje / Muaj Falas (1 € çdo tjetër)

Brenda ditës

10 €

5,000 €

Neteller

8 Tërheqje / Muaj Falas (1 € çdo tjetër)

Brenda ditës

10 €

5,000 €

Bastet e gjalla

Sa më i fortë ai luan në bastet para-live, por aq më i mirë është ai në bastet live. Platforma stoiximan është jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur. Tregjet nuk mbyllen pa asnjë arsye, grabuja mbetet mjaft e ulët me shanset të jenë të paktën tërheqëse. 

Në futboll ju mund të luani në lojëra nga çdo cep i globit, i cili ofron veprim dhe mundësi 24 orë në ditë. Por nuk është vetëm futbolli. Mund të bastosh për basketboll, në të gjitha turnet kryesore të tenisit, por edhe në sporte më pak të njohura si tenisi, hendbolli, futbolli i mbyllur dhe shumë më tepër. Qindra opsione në lojërat e mëdha që plotësojnë kërkesat më të larta.

Transmetim direkt

Bastet live që keni parë më lart i ofrohen stoiximan me mjetet e duhura të mjeteve për secilin lojtar. Dëshiron Messi, Suarez, Griezmann dhe Real Madrid? Nuk ka problem Liga Spanjolle luan në stoximan.gr së bashku me Bundesligën, ku Bayern mbron majën kundër Dortmundit ambicioz. Gjithashtu Neymar, Cavani dhe Ebape kërcejnë kundërshtarët e tyre në Sampionatin Francez dhe ju mund ta shihni atë live nga platforma e faqes më të mirë të basteve në Greqi. Ka edhe mundësi të tjera nga vrapuesit.

Dhe, në basketboll, megjithatë, ju shihni lojërat më të mira nga turnet dhe kampionatet më të mëdha në Evropë, por edhe nga e gjithë bota, duke filluar që në mëngjes me basketboll në Filipine!

Ka sporte të tjera, siç është tenisi dhe hokej. Në përgjithësi, gjithmonë do të jetë e mundur të shikoni një lojë live në platformën stoiximan. 

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! '' * Zbatohen termat dhe kushtet. 21+ | Luaj me Përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA Pjesëmarrja e shpeshtë: Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë KETHEA: 210-9237777 "

Cash Out

Por nuk është vetëm transmetimi live që është i nevojshëm në bastet live. Shtë gjithashtu paraja e gatshme e cila gjithashtu luan shumë fuqishëm në stoiximan. Ju mund të visheni vetë kostumin e librit dhe të rezervoni bastin tuaj më herët, ose të mbyllni disa fitime ose të kufizoni humbjet tuaja në rast se ndeshja nuk shkon ashtu siç e prisnit. 

Do ta gjeni në dispozicion në futboll, basketboll, tenis dhe volejboll. Mund ta përdorni si në teke ashtu edhe në beqare, në varësi të përparimit të ndeshjeve në të cilat keni bërë bast.

Oferta

Sipas ligjit aktual grek, platformat e basteve mund të komunikojnë promovimet e tyre përmes kornizës së caktuar nga BE. Duke respektuar plotësisht ligjshmërinë dhe mbrojtjen e lojtarit-konsumator, ne do të përmendim këtu të gjitha ofertat * të stoiximan, të cilat janë lirisht të disponueshme, d.m.th përpara se të futeni në llogarinë tuaj të basteve ose para se të hapni dikë. Këto janë: 

 • Seri Sfidat çdo muaj *
 • Dy dhe Fondi *
 • 20ara dhe ... Fondi *
 • Thuajeni dhe është bërë *
 • Premium në Paroli *
 • 0% raketë *
 • Pothuajse *
 • Kthimi i Bardhë *

* Kushtet dhe afatet zbatohen.

Shërbimi ndaj klientit - Komunikim

Sa e rëndësishme është që lojtari të ketë faqen në të cilën ai beson me paratë e tij dhe informacionet personale pranë tij janë të njohura. Në stoiximan ata e dinë këtë më mirë se kushdo dhe ofrojnë komunikim në mënyrat e mëposhtme:

 • Biseda live: 24 orë
 • Qendra e Thirrjeve: 211983005: 08: 00-23: 00
 • WhatsApp: +30 694 79 98 240
 • Viber
 • Telefononi përsëri: 10: 00-22: 00
 • E-mail: Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Stoiximan celular

Bastet në celular tani kanë tejkaluar qarkullimin dhe pasojat nga desktopi ose laptopi. Stoiximan, duke qëndruar përpara zhvillimeve, ju jep mundësinë të luani kudo ku jeni përmes pajisjes tuaj celular. Kjo është e mundur nëse keni një pajisje Android ose iOS. Platformë e lehtë për t’u përdorur, e shpejtë, e adaptuar posaçërisht në ekranin tuaj të vogël, me të gjitha lehtësirat dhe shërbimet në dispozicion. Për më tepër, ju mund të shijoni bastin e Speed, ku një shtyp dy sekondash është i mjaftueshëm për të bërë bast, si dhe Talk n Bet për të luajtur me zërin tuaj. Rezultati në bastin celular nga stoiximan është fjalë për fjalë mbresëlënëse.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! '' * Zbatohen termat dhe kushtet. 21+ | Luaj me Përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA Pjesëmarrja e shpeshtë: Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë KETHEA: 210-9237777 "

Kazino Stoiximan-Kazino e Drejtpërdrejt & Vegas

Një krijues i librave në internet që dëshiron të bëjë ndryshime nuk mund të ndihmojë por të ofrojë një kazino të plotë dhe një produkt live të kazinosë. Pra, stoiximan nuk mund të konsiderohej niveli më i lartë nëse nuk do të kishte kazinon që u ofron bujarisht lojtarëve që e zgjedhin.

Kazinoja ka dy seksione. Kazinoja e parë është lojëra Playtech. Me 126 lojëra elektronike, 39 prej tyre çmim i parë dhe 8 lojëra në bord ju mund të shijoni gjithçka që dëshironi.

Në kazino vegas do të gjeni lojëra elektronike nga Novomatic dhe NetEnt. Këtu shumëllojshmëria është më e madhe me 285 automatikë, 16 për të dhënë çmim të parë dhe 18 lojëra në bord.

E njëjta ndarje vlen për të jetuar, ku ju mund të luani kundër tregtarëve të vërtetë, në kohë reale dhe hapësirën e kazinosë për të hyrë në shtëpinë tuaj.

Më në fund, me funksionin RNG mund të klasifikojmë sportet virtuale në kazino. Virtualët në futboll (përshkrimi nga George Thanailakis), basketbolli, tenisi, çiklizmi, garat e kalit, Janji dhe shpejtësia japin veprim 24 orë në ditë.

 

lexoj 4644 kohët