elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Surfbet

Leipzig - Schalke !!!!

 Views: 2192
- 2130 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
03 / 12 / 16   Leipzig - Schalke
Metz - Lyon
  1 & Mbi 2.5
2 & Mbi 2.5
  7.31
Stoiximan
03 / 12 / 16   Leipzig - Schalke
Metz - Lyon
  1 & Mbi 3.5
2 & Mbi 3.5
  21.17
Stoiximan
03 / 12 / 16   Leipzig - Schalke
Metz - Lyon
  1 & Mbi 2.5
2 & Mbi 3.5
  11.86
Stoiximan
03 / 12 / 16   Leipzig - Schalke
Metz - Lyon
  1 & Mbi 3.5
2 & Mbi 2.5
  13.05
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  53.39
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër - Speciale

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.