elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Sekonda nga lëkundja e bankës në ajër dje Guru L me 4 / 5 Bomba me 339.00 performanca me 5 / 5 me 1.424 shanset për të thyer në 94 'me 1-1 në Rodez - Grenoble.

Surfbet

Genclerbirligi - Galatasaray

Sistemi që do të ndjekim në mënyrë që të rrisim shanset për këtë kategori / lloj basti është 3/7 kryesori, që do të thotë 35 kolona dhe ne po kërkojmë vetëm tre. Paguan si më poshtë: triada = 1 treshe, katërkëndëshi = 4 treshe, pesë = 10 treshe, gjashtë = 20 treshe.

Kush dëshiron më shumë pyetje (3/4/5/6/7) ngre kolonat dhe shkon për dekapitim.

Kjo kategori e veçantë bastesh (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta) do ta gjeni brenda "Sidomos" nga Stoiximan

 
 Views: 1881
- 1535 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 05 / 21   Shko përpara shqiponjave - Helmond
SSC Napoli - Cagliari
Udinez - Juventus
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
Genclerbirligi - Galatasaray
Tottenham - Sheffield United
Valencia - Barcelona
 
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
1-2, 1-3 ose 1-4
2-1, 3-1 ose 4-1
1-2, 1-3 ose 1-4
2-1, 3-1 ose 4-1
1-2, 1-3 ose 1-4
3 / 7
  ...........
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër - Speciale

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.