elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Surfbet

Paris SG - Monako

reklamë
21+ | L PLNI PRGJEGJS | KETHEA: 210-9237777 | ARMODIOS RYTHMISTIS MGA
PJESMARRJE VAZHDIM: L MOVIZJA DHE HUMBON LVIZJEN E HUMBSIS

Sistemi që do të ndjekim në mënyrë që të rrisim shanset për këtë kategori / lloj basti është 3/7 kryesori, që do të thotë 35 kolona dhe ne po kërkojmë vetëm tre. Paguan si më poshtë: triada = 1 treshe, katërkëndëshi = 4 treshe, pesë = 10 treshe, gjashtë = 20 treshe.

Kushdo që dëshiron më shumë pyetje (3/4/5/6/7) ngarkon kolonat dhe shkon për dekapitim.

Kjo kategori e veçantë bastesh (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta) do ta gjeni brenda "Sidomos" nga Stoiximan

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Views: 1343
- 1117 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
12 / 01 / 20 Virton - Lokeren
Lamia - Olympiacos
Aston Villa - Manchester City
Panathinaikos - Panionios
PAOK - AEK
Paris SG - Monako
Braga - Tondela

2-1, 3-1 ose 4-1
1-2, 1-3 ose 1-4
1-2, 1-3 ose 1-4
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
3 / 7
................
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër - Speciale