elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Samurai

Selia e Ipswich

 Ipswich - Shrewsbury: I fortë në shtëpi, Ipswich ka bërë 5/5 me golat 8-0. Me 2 barazime dhe 4 humbje, Shrewsbury në 6 ndeshjet e fundit. << 1 >>

 Southend - Cambridge Utd: Skuadra që ka sulmin më të keq dhe mbrojtjen më të keqe në Ligën Dy deri më tani mirëpret ekipin me sulmin më të mirë dhe mbrojtjen më të mirë. << 2 >>

 Zaglebie - Stal Mielec: Nga 4 humbje radhazi vijnë mysafirët me gola 1-9. Në 9 ndeshjet që kanë luajtur, ata numërojnë 1 fitore - 2 barazime - 6 humbje me gola 8-20. Në një hënë më të mirë, Zaglebie ka shënuar në të gjitha ndeshjet që ka dhënë me një të pamposhtur (3 fitore - 2 barazime) në shtëpi. << 1 >>

 Koper - ND Gorica: Koper është i dyti në renditje me 4 fitore - 2 barazime në 6 të fundit dhe me 3/3 në ndeshjet më të fundit në shtëpi. E parafundit është Goritsa me 1 fitore - 2 barazime - 2 humbje në 6 të fundit dhe pa fitore në 5 përveç që ka dhënë (2 barazime - 3 humbje). << 1 >>

 Views: 19772
- 4231 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 11 / 20   Ipswich - Shrewsbury
Southend - Cambridge Utd
  1
2
  3.30
Stoiximan
21 / 11 / 20   Zaglebie - Stal Mielec
Koper - ND Gorica
  1
1
  3.05
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  10.06
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.