elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Samurai

Për meze __ (TAMEIO 3.28)

Miremengjes !

Le të shkojmë me një çift nga Suedia për sot. Pra, për një meze para tsou lou.

 Views: 1692
- 2273 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 10 / 20   Norrby - Halmstad
Osters - Umea FC
  2
1
  3.28
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.