elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.36) nga Guru L ___ Fund (5.29) nga Conte Latino

Samurai

Mbështetje për .... gabuar __ (FOND 3,42)

 Sirius - Hammarby: Në të gjitha ndeshjet jashtë, Hamarby ka pranuar golat ndërsa 5 ndeshjet e tij të fundit në kampionat ishin gg. "Eja dhe shiko" zhvillohet në shtëpinë e Sirius, i cili shënon 2 gola dhe mbi 7 të fundit në shtëpi, në pamundësi për të mbajtur të paprekur shtëpinë e tij. Me fat tifozët e saj pasi kanë parë 23 gola të shënuar në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. << GG & MBI 2,5 QOLLIME >>

 Ilves - Lahti: Ilves janë të pamposhtur në shtëpi deri më tani (2 fitore - 3 barazime) por me vetëm 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit të ligës. Lahti me 4 fitore - 3 barazime - 1 humbje në 8-in e fundit. Ndeshja ka shumë barazime por çmimet janë të padrejta për mysafirët. Kështu që ne do të mbështesim .... gabuar. << X2 >>

 Sligo Rovers - Dundalk: Me 4/4 më shumë, Dundalk aq larg nga shtëpia (3 ishin gjithashtu gg) ndërsa gg & over përfunduan 3 ndeshjet më të fundit në shtëpi të Slaigo Rovers. Rast i mirë over me çmime 2,00+. << MBI 2,5 Q GLLIME >>

 Valerenga - Sandefjord: Nga 4 gg e më shumë vjen Valerenga e cila ka shënuar në të gjitha ndeshjet e saj në shtëpi këtë vit. Sandefjord gjen gola në 8 të fundit, por sjellja e tyre mbrojtëse është e keqe, veçanërisht jashtë shtëpisë. Kjo gjithashtu shkon për më shumë. << MBI 2,5 Q GLLIME >>

 Views: 1891
- 1985 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 08 / 20   Sirius - Hammarby
Ilves - Lahti
  GG & PVERR 2,5 QLLIME
X2
  3.16
Stoiximan
22 / 08 / 20   Sligo Rovers - Dundalk
Valerenga - Sandefjord
  PVERR 2,5 QOLLIME
PVERR 2,5 QOLLIME
  3.42
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  10.80
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.