elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.00) ​​nga Guru L

Samurai

Rinisni __ (CASH 3,60)

Miremengjes!

Le të jemi përsëri këtu pas një kohe .... Shpresoj se të gjithë jeni mirë.

Kushte të veçanta tani në të gjitha ligat. Lojëra pa spektatorë (ose me të kufizuar), ekipe që ishin ose joaktive për një kohë të gjatë deri në fillimin e turneut ose filluan pa përgatitje të konsiderueshme dhe turne me ndeshje të dyfishta radhazi gjatë javës për të nxjerrë programin .... E gjithë kjo është e dhënë që ato ndikojnë jo vetëm në pjesën thjesht konkurruese, por edhe në qasjen e basteve të lojërave. Pra, jini të kujdesshëm dhe disiplinuar në lojën tuaj derisa gjërat të rrokullisen pak.

Kështu që ne fillojmë ngadalë me turnet ku kemi një kampion të mirë dhe me kalimin e kohës opsionet në dispozicion do të rriten.

  Yokohama - Shonan: Yokohama ka pësuar 15 gola në 5 ndeshjet e fundit. Me 10 gola pasiv, Sonan ka shënuar 4 gola deri më tani, por ajo gjithashtu shënon disa gola. Ata kanë "specifikimet" për ta bartur atë. << MBI 2,5 Q GLLIME >>

 Kashiwa - Cerezo Osaka Për 7 ndeshje radhazi, Kasiva shënon, e cila në shtëpi ka 3 gg radhazi & mbi 2,5 me 15 gola që janë shënuar në total në këto ndeshje. Cerezo ka shënuar në të 4 daljet këtë vit. Gg është një zgjedhje disi më e sigurt, por ne do të shkojmë me tej, e cila është qartë një zgjedhje me vlerë me çmime 1,90+. << MBI 2,5 Q GLLIME >>

 Views: 1389
- 6193 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 08 / 20   Yokohama - Shonan
Kashiwa - Cerezo Osaka
  PVERR 2,5 QOLLIME
PVERR 2,5 QOLLIME
  3.60
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.