elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi (5.54) ​​nga Guru L

Samurai

Ai nuk është i huaj

FC Tokyo - Sendai Vegalta: Tokyo ka një gol shumë të lehtë, pasi ka shënuar në pothuajse të gjitha ndeshjet e kampionatit. Sendai nuk po kthehet dhe madje ka shënuar në të gjitha daljet e tij këtë vit. << GG >>

Coritiba - Vasco: Favoriti është Coritiba i parafundit i cili ka 2 barazime - 2 humbje në 4 ndeshjet e fundit, ndërsa në 4 në shtëpi deri më tani ka 1 fitore - 3 humbje që kanë shënuar vetëm 1 gol. Edhe pse Vasco është disi e paqëndrueshme, ajo është në krye të renditjes, duke shënuar lehtë. Sigurisht jo si i mirë në mbrojtje, por përsëri nuk mendoj se ai është një humbës. << X2 >>

Atl. Sal Luis - Monterrey : Ata vendosin dhe hanë vazhdimisht. Seri me 8 gg për Monterrey, ndërsa të 5 këtë vit në San Luis ishin gg. << GG >>

Views: 1955
- 1782 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
20 / 09 / 20 FC Tokyo - Sendai Vegalta
Coritiba - Vasco
Atl. Sal Luis - Monterrey
GG
X2
GG
4.38
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.