elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Martin Luther King Day

Martin Luther King Day
Një ditë kushtuar Martin Luther King sot me programin NBA për të përfshirë si çdo 3 të hënë të janarit disa ndeshje nga të cilat gjysma e më shumë fillojnë shumë herët. Kështu që nga 8 në 10 gjatë natës do të kemi 5 ndeshje. Më lejoni të them se të gjitha skuadrat do të garojnë në mënyrë diskrete në fanellat në kujtesën e liderit të zi. NBA nderon ML King çdo vit në këtë mënyrë. Si mund të mungonte, në fund të fundit, me kaq shumë njerëz të zi brenda.

Gjëja e mirë për ne është që çdo vit në një të hënë të tillë kemi shumë lojëra shumë herët.

Shkojme ...

Cleveland (+1.5) - Dallas Me dy sulme më shumë se 102 pikë të dy skuadrat dhe me 3/3 e fundit Over Dallas dhe 2/3 Cleveland janë mbuluar 209.5. Dhe skuadrat vendosin dhe marrin më shumë se 110 në këto Over me përjashtim të 117-109 të Cleveland kundër Denver të Premten, si dhe 110-107 të Mavs kundër Finikas në të njëjtën ditë. Mbi 207.5 stoiximan


Detroit (+3.5) - LA Clippers Vetëm me handikapin nuk kam oreks për tu marrë me Pistons. Dhe nga kjo ndeshje, totali i pikëve me 105.6 në sulmin e Clipps dhe 99.4 të Pistons vlen për Over marginally më mirë. Për më tepër, ndeshjet e fundit 5/5 të miqve dhe 3/5 për pistonet tregojnë prirje rritëse. Mbi 203.5

Washington - Philadelphia (9.5) Ndeshja është një aksion dhe rezultati është i lartë. Mbi 207.5 Uashington (-9.5)

Charlotte (+5.5) - Toronto  Nuk ka avantazh në handikap ndërsa në pikët totale kufiri (187.5) është i ulët për Under që më pëlqen nga kjo palë. Thjesht për të thënë që Raptors numërojnë 7 nën në 10 të fundit dhe macet e egra 8 në të njëjtat ndeshje. Pa bast

New York (+1.5) - Brooklyn  Knicks janë prangosur me të drejtë, vijnë nga 3 humbje radhazi me Nets duke numëruar vetëm një humbje në 7 ndeshjet e tyre të fundit. Një ëndërr e largët në 113-83 në fillim të dhjetorit New York në Brooklyn. Megjithë serinë 3 Over të Knicks sot me kufirin dhe kundërshtari duket se po shkatërron. Brooklyn (-1.5) Nën 193.5 stoiximan


Përditësoni pjesën tjetër të ndeshjeve që fillojnë pas orës 12 të mesnatës.

 Views: 5393

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 01 / 14   Cleveland - Dallas
N. York - Brooklyn
  mbi 207.5
gjatë 193.5
  3.55
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.