elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 


Ray Allen

Fituesi del i pari (0/1)

Fituesi del i pari (0/1)
Derbi në Lindje ku i pari (Indiana) me një fitore kap të parën nga Miami që vijon dhe do të mbetet 4 vjet mbrapa për 10 ndeshjet e mbetura.
 Views: 1794
- 1800 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 03 / 14   Indiana - Miami   Indiana (-1.5)   1.90
Bet365

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.