elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Sekonda nga lëkundja e bankës në ajër dje Guru L me 4 / 5 Bomba me 339.00 performanca me 5 / 5 me 1.424 shanset për të thyer në 94 'me 1-1 në Rodez - Grenoble.

Ray allen

Rezultati i madh në Portland (Fondet 1/2 1,90)

Rezultati i madh në Portland (Fondet 1/2 1,90)

Muaj i mbare

Një pikë që veçova sot ishte totali i pikëve midis Portland dhe Charlotte.

Do ta shpenzoj si një lojtar i vetëm si dhe një bast të veçantë me kërcime nga Domantas Sabonis në ndeshjen Filadelfia - Indiana 

 Views: 2296
- 1711 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 03 / 21   Portland - Charlotte   Mbi 232   1.90
Bet365
01 / 03 / 21   Filadelfia - Indiana   Domantas Sabonis Mbi 15+ kërcime   3.50
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.