elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Ray allen

U shfaqën disa grupe

U shfaqën disa grupe

Program shumë i mirë dhe mjaft i madh i sotëm. Mund të them që të gjitha lojërat tregojnë një bast interesi dhe nëse do të ishim pas 8-10 ndeshjeve do të kishim mjaft punë.

Gjithsesi, unë veçova pikë për propozimet dhe këto janë dyfishi i Knicks në Orlandon e dobët.

Denveri do të jetë zgjedhja e 2-të në handikape ndaj Spurs-it, ndërsa ne do ta mbyllim me asin e Lakers-it ndaj Finikas-it, i cili u tregua i dobët pardje ndaj Nuggets.

Për pikët totale veçova tre opsione me Over. Indiana që kisha për dyfish në Uashington do të jetë pika e parë në totalin e pikëve. Cleveland - Charlotte e konsideroj një nga pikat më të mira, por në një kohë të tillë fjalë të tilla në ndeshjet e para. Ne sapo patëm një rezultat të madh pardje për macet e egra.

Filadelfia - Brooklyn zgjedhja e tretë duke kaluar pozicionin e një loje tjetër që kisha në mendje për shkak të kufirit të ulët. E kam fjalën për Boston - Toronto. Ajo mori një rritje të vogël edhe pse e cila tregon tendenca në rritje.

 Views: 734
- 461 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 10 / 21   Orlando - N. Jork
Denver - San Antonio
LA Lakers - Phoenix
  New York (-7.5)
Denver (-7.5)
LA Lakers (-1)
  6.85
Bet365
22 / 10 / 21   Uashington - Indiana
Cleveland - Charlotte
Filadelfia - Brooklyn
  Mbi 228
Mbi 225.5
Mbi 226
  6.85
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  47.04
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.