elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Ray allen

Programi i plotë

Programi i plotë
Bucks ishin në ajër dje. Zakonisht kampionët pengohen në ndeshjen e parë, por dreri u ndesh kundër kampionëve aspirantë të Nets.
Në derbin fqinj, Warriors kaluan përmes Lakers, të cilët me kthimin e Klay Thompson do të bëhen më të parashikueshëm.
 
Programi i sotëm është i mbushur me 11 lojëra. Arsyeja e fillimit të basteve nuk është interesante, por ende disa opsione që kam kontrolluar. Dhe për të mos vënë bast se bota nuk u prish, por për interesantët mund të vendosim disa. Për 10-15 ditë do të shkojmë kështu në havale derisa të fillojmë zyrtarisht dhe shpresojmë që bodrumi ynë i verës të ketë një raport pozitiv.
 
Meqenëse nuk do të ketë ankth për humbje të konsiderueshme, unë do të kaloj nëpër dy treshe.
 
Pikat që zgjodha sot janë tre të përfunduara nga ndeshjet Toronto - Uashington 222.5, N. Orleans - Filadelfia 224 dhe Portland - Sacramento 235.
 
Në lojërat me aftësi të kufizuara Memphis (-7.5) - Cleveland, Minesota (-6.5) - Houston dhe San Antonio (-6.5) - Orlando 
 Views: 878
- 541 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 10 / 21   Toronto - Uashington
N. Orleans - Filadelfia
Portland - Sacramento
  Mbi 222.5
Mbi 224
Mbi 235
  6.85
Bet365
20 / 10 / 21   Memfis - Cleveland
Minesota - Houston
San Antonio - Orlanto
  Memfis (-7.5)
Minesota (-6.5)
SanAntonio (-6.5)
  6.85
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  47.04
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.