elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Ray allen

Sugjerime të enjten

Sugjerime të enjten

Ditën e fundit para lojës me të gjitha yjet me disa lojëra. Veçova dy dyshe me të meta dhe grupe.

Në handikap, Boston është favoriti në ndeshjen kundër Toronto dhe mbulimi i handikapit.

Diçka e ngjashme në ndeshjen Phoenix - Golden State me mungesat e dhëna nga Curry dhe Green për luftëtarët.

Në grupin e pikëve unë zgjodha Over nga ndeshjet Indiana - Denver dhe San Antonio - Oklahoma. 

 Views: 16567
- 2101 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
04 / 03 / 21   Boston - Toronto
Feniks - Golden State
  Boston (-8.5)
Feniks (-11.5)
  3.80
Stoiximan
04 / 03 / 21   Indiana - Denver
San Antonio - Oklahoma
  Mbi 227.5
Mbi 219.5
  3.66
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13.94
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.