elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Rezultati i ulët për shkak të mungesave

Rezultati i ulët për shkak të mungesave

Unë zgjodha një dyshe me Under sot. Bazuar në disa mungesa të rëndësishme si Doncic për Dallas dhe LeBron për Lakers, zgjedhja jonë do të jetë nga ndeshjet Dallas - Oklahoma dhe Sacramento - Lakers.

Mungesat për disa skuadra kanë të bëjnë ose me ndeshjen e ardhshme All Star të fundjavës ose për shkak të dëmtimeve dhe pushimit si LeBron.

 Views: 2105
- 2068 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
03 / 03 / 21   Dallas - Oklahoma
Sacramento - LA Lakers
  nën 220
nën 224
  3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.