elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Rezultate të shkëlqyera në Uashington dhe Milwaukee

Rezultate të shkëlqyera në Uashington dhe Milwaukee

Një propozim në çifte me Over nga lojërat Washington - Memphis dhe Milwaukee - Denver për sot, ndërsa unë do të kaloj një bast të veçantë me pikët e Over nga Bradley Beal.

 Views: 2069
- 2321 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 03 / 21   Uashington - Memfis
Milwaukee - Denver
  Mbi 236
Mbi 235
  3.61
Bet365
02 / 03 / 21   Uashington - Memfis   Bradley Beal 36+   2.10
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.