elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Lojërat e së Shtunës (0/2 Para)

Lojërat e së Shtunës (0/2 Para)
Kam akuzuar handikapet disa ditë më parë se ato nuk bien ndesh me pikët totale. Ne numëruam 4/4 sete dhe 0/4 handikap për 2 ditë ndërsa 2 të fundit numërojmë handikap 4/4 dhe sete 0/4.
 
Në të njëjtin model sot me propozimet. Veçova në totalin e pikëve dy ndeshje me Over ku kufijtë janë mbi 230 pikë. 
 
Washington - Minnesota dhe Brooklyn - Dallas kanë shanse për të kaluar. Minesota pësoi më shumë se 133 pikë në 2 të fundit. Uashingtoni në 4 të fundit u ngadalësua pak, por gjithçka ishte larg. Në dy të mëparshmit brenda ai kishte mbi 130 në sulm.
 
125 pikët në sulmin e Brooklyn në 7 të fundit përfshijnë lojëra kundër Lakers (ekipi i 2-të më mbrojtës) që do të thotë se ata ranë mesataren e tyre pak, si dhe atë me Clippers. Nëse i heqim do të shohim se ai shënon 131 pikë.
 
Gjëja kurioze tani me Dallas që pas 3 shtyrjeve ngadalësoi rezultatet është se para 7 të fundit ata kishin një mesatare prej 252 pikësh më të larta se çdo ekip tjetër! 
 
Në handikapet e Indiana kundër New York dhe Philadelphia ndaj Cleveland, nuk mendoj se ata kanë një problem për fitore pavarësisht nëse handikapi që 76ers duhet të mbulojnë është me dy shifra.
 Views: 2140
- 1964 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 02 / 21   Uashington - Minesota
Brooklyn - Dallas
  Mbi 237
Mbi 233
  3.61
Bet365
27 / 02 / 21   New York - Indiana
Filadelfia - Cleveland
  Indiana (-1.5)
Filadelfia (-11)
  3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.