elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Lojërat e së Premtes (1/2 Arkëtar 3,61)

Lojërat e së Premtes (1/2 Arkëtar 3,61)
Një seri handikapesh do të na paguanin dje. Pas pak vendosim një pikë handikap me të Dallas brenda dhe kishim të drejtë. Në totalin e pikëve rezultati në Nju Jork ishte joreale!
 
Ai i kaloi bombat shumë lehtë Memphis me një përplasje do të thoja për ta Clippers (94-122).
 
Brenda saj New Orleans mund të mos ketë kaluar por të paktën dyfishi doli me ndihmën e handikapit pasi humbi me vetëm 4 pikë. 
 
Në ditët e sotme opsionet tona do të jenë Over nga lojërat Oklahoma - Atlanta dhe Çikago - Feniks ndërsa në handikapet acët Toronto - Hjuston dhe Golden State - Charlotte.
 
 Views: 1964
- 1780 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 02 / 21   Oklahoma - Atlanta
Çikago - Feniks
  Mbi 228
Mbi 226
  3,61
Bet365
26 / 02 / 21   Toronto - Hjuston
Golden State - Charlotte
  Toronto (-8)
Golden State (-6)
  3,61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13,03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.