elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Nën për ekipin më mbrojtës (1/2 Fondet 3.61)

Nën për ekipin më mbrojtës (1/2 Fondet 3.61)
Përsëri Over na pagoi. Në handikapët këtë vit gjërat janë mjaft të vështira pasi luhatjet janë më të mëdha se kurrë ose të paktën ato ndodhin në më shumë ndeshje sesa në vitet e mëparshme.
 
Arsyeja më e rëndësishme, sigurisht, janë mungesat e shpeshta, ose për shkak të Covid-19 ose për shkak të lojërave radhazi, në mënyrë që të përfundojmë sezonin pasi filloi 2 muaj më vonë. Gati 10 ndeshjet më pak të ligës këtë vit nuk i lehtësojnë skuadrat dhe lojtarët.
 
Në specifikën përtej pikëve të LaVine që kaloi për shkak të kohës shtesë, në Double-Double të Turner na duheshin edhe 2 kërcime për të 4-tin. 
 
 
Le të shkojmë sot.
 
Filadelfia - Dallas (+5) (229) Vetëm dy fitoret radhazi të Dallas shqetësohen për pikën e aces. Me një varg 21-11, Filadelfia por edhe me 13-2 brenda është në vendin e 1-të në Lindje. Dallas i paparashikueshëm si zakonisht është i aftë për më të mirën dhe më të keqen. Sidoqoftë, tregon shenja përmirësimi me serinë 7-3 në kontrast me 5-5 për nikoqirët. Për shkak se Filadelfia, përveç që është i pari në Lindje, ka edhe një ekip më serioz, asi ka një vend në propozim. Në totalin e pikëve tani seritë 3 Under për Filadelfinë dhe 2 për Mavericks na lejojnë të shohim poshtë.  Filadelfia (-5) Nën 229
 
Brooklyn - Orlando (+8.5) (229) Brooklyn ka vargun më të mirë me 7/7 e fundit dhe madje pa Durant nuk shoh asnjë arsye pse nuk duhet t'i japim peshë një ekipi që tregoi se 3 fitoret radhazi ishin të rastësishme pasi humbën brenda ekipit të fundit të NBA një ditë më parë. Ky nuk është një pengesë për t’u shqetësuar nëse gjithçka shkon normalisht. Në total të pikëve, unë mendoj nëse Brooklyn shpëton mjaftueshëm, ata do ta marrin atë lehtësisht dhe pa ndihmën e Magjisë, pasi i shoh që po afrohen ose tejkalojnë 130 pikë. Brooklyn (-8.5) Mbi 229
 
New York - Sacramento (+1.5) (225) Nuk e di nëse i kushtojnë si duhet, por një ekip që vjen nga 8 humbje radhazi ju nuk u jepni atyre vetëm 1.5 pikë kur ekipi kundërshtar numëron 6-4 radhazi. Unë e shoh pikën e aces aq logjike sa Under në pikët totale. Skuadra më e mirë mbrojtëse është Knicks pasi ata marrin 103,8 pikë. Në një lojë mes tyre një muaj më parë, u futën 197 pikë. Nën 225 N. York (-1.5)
 
Memphis (+8.5) - LA Clippers (225.5) Kemi disa kthime për Memphis kështu që nuk mund të gjej arsyen pse nuk e preferojmë atë më shumë se një bombë. Clippers janë ekip i mirë dhe pa mungesa sot, por arinjtë kanë lojtarë për të befasuar. Për Over e shoh, por nuk më pëlqejnë veçanërisht pikët totale, kështu që pa fat për një propozim dhe zgjedhjen zyrtare. Memfis (+8.5) Mbi 225.5
 
Denver - Uashington (+7.5) (237.5) Nga mesdita shikoj dhe kontrolloj këtë ndeshje së pari për handikapin dhe më pas për pikët totale. Kufiri që ekziston mbulohet lehtësisht kur Uashingtoni është brenda, por Denver ka disa çështje pasi që në 8 të fundit ai ka 3-4 rezultate të ulëta. E shoh gjithsesi të hapur pasi do të rrëmbehet nga ritmi i Wizards dhe në mënyrë mbrojtëse pasi nuk ka ekip të Uashingtonit, ace mund ta bëjë paraqitjen e tij relativisht lehtë. Më pëlqen të dyja pikat, por zgjedhja ime për propozim do të jetë një.  Mbi 237.5 Denver (-7.5)
 
Milwaukee - N. Orleans (+9) (242.5) Diçka u dëgjua për 5 humbjet radhazi disa ditë më parë për Bucks. Ai pagoi mbi 1000 shanse në Amerikë për të humbur 5 ndeshje radhazi dhe ndodhi ... rastësisht dua të besoj. Pra, është e vështirë të shohësh ata duke u përdredhur me kundërshtarët në masat e tyre. Sidoqoftë, çfarë na prish t’i kundërshtojmë, pasi nuk do të na shqetësojë në mënyrë të konsiderueshme. Over ka fat por siç thashë nuk do të na japë asgjë për të sugjeruar këtë ndeshje përveç bombës. N. Orleans (+9.5) Mbi 242.5
 
 
 

Bombat

Memphis - LA Clippers - Memfis (3.70) Bet365
Milwaukee - N. Orleans - N. Orleans (4.46) Stoiximan

 Views: 1781
- 1723 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 02 / 21   New York - Sacramento
Denver - Uashington
  nën 225
Mbi 237.5
  3.61
Bet365
25 / 02 / 21   Filadelfia - Dallas
Brooklyn - Orlando
  Filadelfia (-5)
Bruklin (-8.5)
  3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.