elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Grupi i 4 (Fondet 1/2 3,61)

Grupi i 4 (Fondet 1/2 3,61)
Dita e dytë me radhë me 3/4 pikë me Orlando të mos jetë në gjendje të reagojë kundër ekipit të 2-të më të keq në NBA. 
 
Përsëri me dy palë sot propozimet tona. Në favorizimet e handikapit, ato Indiana nëpër Shteti i Artë që ne i besuam dje dhe mund të kemi fituar Nju Jork, por jashtë shtëpisë në përgjithësi nuk bën aq mirë pasi ka një seri më të keqe nga 10 ekipet më të mira në Perëndim.
 
Η Indiana nuk llogarit më të mirën në shtëpi në Lindje me një rezultat negativ 7-9 por ne po flasim për një ekip prej 4 dhe kundër një ekipi mbrojtës më të dobët nuk shoh një problem për të mbuluar handikapin që ekziston.
 
Η Boston do të jetë zgjedhja e 2-të në handikapët ndaj Atlanta me të dy skuadrat në përgjithësi nuk janë në gjendjen më të mirë me 3-7 negativ në 10 të fundit. Në mbrojtje, nikoqirët mbeten pas pasi janë në treshen e parë me mbrojtjet më të këqija në Lindje.
 
Në pikët totale kufijtë që ekzistojnë në ndeshje Agoikago - Minesota dhe Feniks - Charlotte na lejon të shohim lart kështu që Përfundimi i këtyre ndeshjeve do të mbyllë dyshen tonë të 2-të.
 
Sidomos lojtarët: Stoiximan
 
Indiana - Shteti i Artë MILES TURNER DYFISHT / DYFISHT (4.00)
 
Agoikago - Minesota LAVINE ZACH MBI 34+ (2.10)
 Views: 1723
- 1882 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
24 / 02 / 21   Indiana - Shteti i Artë
Atlanta - Boston
  Indiana (-2)
Boston (-2)
  3.61
Bet365
24 / 02 / 21   Agoikago - Minesota
Feniks - Charlotte
  Mbi 228.5
Mbi 225
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.