elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Memphis për të 8-të (Fondet e 0/3)

Memphis për të 8-të (Fondet e 0/3)
Tragjik, Bucks nuk kaluan asnjë pikë të vetme. Lërini të ringjallen vetë në ndeshjet e ardhshme.
 
 E lashë lojën në pjesën e parë dhe sot pashë që Antetokunbo u përjashtua me 6 faulla por nuk e di në një minutë. Për trefishimin dyfish më shumë pasi i duheshin 2 asistime. Vetëm dyfishi i dyfishtë i Marvin Bagley kaloi.
 
Sot ai ka një orar mjaft të madh me 9 ndeshje. Unë kam zgjedhur tre palë me të meta Under dhe Over. 
 
Në handikap i jap fat selisë së Memfisit dhe N. Orleansit. Memfisi është një fitore nën tetë e humbjeve me skuadra kandidate të mjaftueshme.
 
Në N. Orleans - Phoenix, mysafirët janë favorit logjik, por Pelikanët kanë hapur ndeshjen e tyre dhe po shënojnë, kështu që brenda shtëpisë së tyre ata mund ta bëjnë atë kundër ekipeve të vështira.
 
Në Over mund të them se edhe në 230 për të parë kufijtë nuk do të më dukej e vështirë në ndeshjet Philadelhpia - Chicago dhe Minnesota - Toronto.
 
Për dyshen në Under me skuadra si Orlando dhe Cleveland që shënojnë me pikatore ka perspektiva me këto kufij ndaj Golden State dhe Denver.
 
 
Në të njëjtën kohë do t'u jap përsëri veçanërisht lojtarëve pasi që ne po ndjekim edhe performancën në to. 
 
 
Memfis - Detroit Ja Morant  Double-Double 2.15 Stoiximan
 
Filadelfia - Chicago Zach LaVine  Golashënuesi më i mirë 2.80 Stoiximan
 
N. Orleans - Phoenix Zion Williamson Double-Double 4.00 Stoiximan
 
 
 
 Views: 1743
- 1749 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 02 / 21   Memfis - Detroit
N. Orleans - Feniks
  Memfis (-4.5)
N. Orleans (+3.5)
  3.61
Bet365
19 / 02 / 21   Filadelfia - agoikago
Minesota - Toronto
  Mbi 228.5
Mbi 226
  3.61
Bet365
19 / 02 / 21   Orlando - Golden State
Cleveland - Denver
  nën 224
nën 225
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  47.04
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.