elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Ylli i Oklahomës (Fondet e 0/2)

Ylli i Oklahomës (Fondet e 0/2)
Ne i pamë të gjitha dje. Të 7 ndeshjet pavarësisht nga një pikë në ndeshjen Golden State - Cleveland do të mbarojnë.
 
Ata përsëri vendosën 67 pikë në periudhën e 3-të dhe 42 në të 4-të ndërsa me 43 propozimi ynë do të dilte i plotë dhe jo me një pikë në këtë pikë pasi që ne e morëm atë nga 227 që erdhën në ndeshje.
 
Ata i kaluan pikët tona në handikap me të huajt, Bulls dhe Knicks. Më lejoni të them se Bulls morën Over me një zgjatje kundër Indiana.
 
Pika që humbëm në të vërtetë ishte handikapi në ndeshjen Uashington-Hjuston që kur mungesat e Tucker dhe Gordon u bënë të njohura vonë dhe në kombinim me ato të njohurat e Oladipo dhe Wood ata shkuan si dele në thertore.
 
 Por gjëja e çuditshme që dua të vë në dukje është se është e mundur që kufiri është rritur kaq shumë nga 228.5 në 232.5 dhe megjithatë ajri të ketë kaluar. Ne shkuam kundër formës së ekipeve me Under të njëpasnjëshëm dhe kaluam Over, por unë nuk i dhashë fat për një propozim.
 
Në ndeshjet Utah - 76ers, Clippers - Miami, Kings - Neto kemi mesatarisht mbi 253 pikë!
 
Ata kaluan bastet speciale me kalit dyshe treshe (2.90) dhe Mbi 20 pikë atë Heald (1.97)
 
Le të shkojmë sot që do të na shqetësojë në një propozim. Pjesa tjetër janë tipike.
 
Boston - Denver (+2) (221) Ndeshje e mirë me Nuggets që vijnë nga 3 fitore dhe Celtics nga 2 humbje. Ne do të merremi me pikët totale nga këto skuadra me Boston që shënon 110.9 dhe Denver 115.5. Nuggets sidomos në 5 të fundit kanë 4 Over. Boston në 6 të fundit ka 3 Over. Pika e propozimit nga kjo ndeshje në tërësi. Mbi 221
 
Memphis - N. Orleans (+1) (231.5) Ata e japin atë lartë sipas statistikave të të dy skuadrave. Jo se ata nuk janë në potencialin e tyre, por Memphis shënon 111,3 dhe New Orleans 113.2. Për shkak të mysafirëve kufiri pasi numërova në 15 rezultatet e tyre të fundit mjaft të mëdha dhe në thelb vetëm 2 Nën nëse llogarisim atë seri të mrekullueshme ku në 3 nga 4 ndeshjet ai kishte saktësisht 227 pikë me kufirin në 3 prej tyre në 227.5! Memphis tani pas shtyrjes së 5 ndeshjeve radhazi ka në 9 ndeshje 8 Over dhe i vetmi Under me kundërshtarin aktual 109-118 në New Orleans 10 ditë më parë. Rezultati është i lartë këtu dhe unë jam kurioz të shoh se ku do të shkojë më ngadalë. Unë mendoj lart sesa siç kemi thënë mesataret e ulëta deri më tani. Këto të fundit numërojnë paratë. Mbi 231.5
 
Minesota (+6) - LA Lakers (222.5) Nuk do të na interesojë. Unë u jap fat Lakers dhe Over por nuk e shoh qartë në pikat e tij. Në mënyrë tipike. Mbi 222.5 LA Lakers (-6)
 
Oklahoma (+5.5) - Portland (225) Unë e konsideroj koston e handikapit shumë të gabuar. Jo vetëm që është në të majtë, por është gjithashtu e madhe për një ekip që ka vëzhguar ndeshjet e fundit dhe pothuajse ka hedhur 2 bomba brenda Lakers pasi luajti 2 kohë shtesë. Çështja është që Librat po mbështeten në mungesën e Aleksandrit, por Portland ka pasur dy mungesa shumë të rëndësishme të Nurkic dhe Mc Collum për një kohë të gjatë. Një ditë më parë, Thunder mundi Bucks, ndërsa brenda Denver ata kishin shpëtuar me rreth 20 pikë dhe kishin humbur ndeshjen në shportë. Oklahoma (+5.5) 
 
Milwaukee - Toronto (+6) (236) Toronto nuk është aq i jashtëm. Për sa kohë që Jrue Holiday është lënë jashtë për nikoqirët, ne mund t'i kundërshtojmë. Ai mungon në 4 ndeshje dhe Bucks kanë 3 humbje në 3 të fundit. Humbje e paparashikueshme për Raptors një ditë më parë nga ujqërit, por ata gjithsesi numërojnë 5 fitore në 8 të fundit. Toronto (+6)
 
 
Phoenix - Brooklyn (+5.5) (231.5) Unë i jap fat asit ndërsa në pikët totale gjërat nuk do të jenë aq të lehta sa në 2 të fundit me Kings (135-125 dhe Warriors 134-117). Në të fundit para tyre me një ekip të vështirë ai solli një rezultat të ulët (Indiana 104-94). Përveç përsëri Durant. Në mënyrë tipike pikat. Nën 231.5 Phoenix (-5.5)
 
 
 Views: 1276
- 1279 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 02 / 21   Boston - Denver
Memfis - N. Orleans
  Mbi 221
Mbi 231.5
  3.61
Bet365
16 / 02 / 21   Oklahoma - Portland
Milwaukee - Toronto
  Oklahoma (+5.5)
Toronto (+6)
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.