elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

8/9 pikë të reja me dy (2) fonde nga Guru L ___ Fund (108.00) me 5/6 Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës nga Guru L ___ Absolut i ri me 6/6 pikë dhe dy (2) Fonde ( 6.98 & 5.09) me 35.57 shanse nga Conte Latino ___ New Fund (6.47) nga Alogomouri.

Ray allen

Çfarë fati të kesh në Utah (0/3 para, 1/2 bomba 3,70)

Çfarë fati të kesh në Utah (0/3 para, 1/2 bomba 3,70)
Handikapet tona u kthyen në arka dje me asin e saj Filadelfia përballë Bostonit ndërsa gërshërë i cili dukej se i mbulonte me lehtësi 13 pikët nga periudha e 3-të, arriti diferencën prej 25 por kishte pak vështirësi pasi që ai po luante nga 13 në 16 pikë në të 4-tin.
 
Në grupe të pikave larg që ishim Spurs - Dallas ndërsa në Indiana - Orlando e humbëm për shkak të zgjatjes.
 
Le të shohim 7 ndeshjet aktuale.
 
 
Minesota (+8) - N. Orleans (220) Ai mund të jetë një poshtër Minesota dhe logjike pasi vini nga 4 humbje radhazi por handikapi që u japin atyre është i tepërt. Edhe pa të Qytetet tregojnë luftëtarët Timberwolves dhe drejt tyre pelicans që vijnë nga 4 humbje dhe një fitore në 5 të fundit mund t'i kundërshtojnë ato. Ace këtu është për shkak të një handikapi por edhe për një fitore të thjeshtë për shkak të përqindjes, ndërsa në pikët totale kufiri që ekziston konsiderohet i ulët në raport me mundësitë e dy ekipeve. New Orleans vendos 108,1 dhe pranon 110,9 ndërsa ujqërit vendosin 106,1 dhe pranojnë 116.2. Pak më mirë pikë. Mbi 220 Minesota (+8)
 
Brooklyn - Miami (+7.5) (232.5) Nëse 5 ditë më parë dikush na e tha atë Brooklyn do të humbasë dy lojëra nga Cleveland do t'i thoshim të ndryshonte sportin. Një ekip që shënoi me pikatore dhe kishte më pak se 100 pikë në mënyrë sulmuese në dy ndeshje kundër Brooklyn 272 pikë! Çështja është, ne do ta marrim tani Brooklyn me një hendikep që ata janë në gjendje ta mbulojnë. Grupi i pikave ka një çështje të madhe që nga atëherë Nxehtësi luani basketboll me shume kontroll se sa nikoqiret Zgjedhje tipike pa shanse propozimi. Sidoqoftë, ajo mori një rritje që kur ishte më herët në 231 pikë. Brooklyn (-7.5) Mbi 232.5
 
Detroit (+7) - Filadelfia (218) Nuk e konsideroj një ndeshje të lehtë për të Filadelfia megjithë kursin e tyre të keq Pistons me seritë 3-12. 76ers në vendin e parë të Lindjes me 11-5 do të ketë një natë të vështirë. Programi shumë i vështirë i Pistons në 4 të fundit ka një fitore dhe 3 humbje, por një humbje me kohën shtesë tjetra në pikën nga Houston (102-103) dhe tjetri brenda Miami (107-113). Duket provokuese kufiri për Over i cili është logjike të zgjidhet. Filadelfia nuk ka mbrojtjen më të mirë pasi që ka më të keqen nga 4 skuadrat e para në Lindje. Mbi 218 Detroit (+7)
 
Utah - Golden State (+7.5) (228) Ata po tallen atje Golden State. Ata fitojnë jashtë tyre Lakers (115-113), përplasem në San Antonio (121-99), dhe havalët i bëjnë ato Knicks në selinë e tyre (104-119). Çfarë fati të kesh Utah e cila pa rrahje daulle luan si "shumica e skuadrës" nga të gjitha dhe kjo është arsyeja pse ka serinë më të mirë me 7 fitore. Unë i konsideroj pikët e tepërta për një ekip si Utah kush e di se çfarë kërkon në fushë dhe merr 106 pikë. Vetëm Lakers kanë mbrojtje më të mirë (105,2) se ato dhe Knicks (102,8) që të dy sjellin rezultate të ulëta në mbrojtje dhe sulm. Disa ditë më parë unë kam ardhur me propozime për herë të parë këtë vit dhe të dy pikët nga një ndeshje ekipi dhe kjo ishte e saja Utah Në mënyrë tipike për të thënë se të dy kaluan. Ai ishte në ndeshje Denver - Juta me dyshe dhe nën 220. Besimi në ekipin më të formuar. Juta (-7.5) Nën 228
 
Chicago (+9.5) -LA Lakers (227.5) Brenda shumë afër fitores Lakers ishte Çikago 2 jave me pare. Ai humbi 115-117 por në 5 sekondat e fundit o LaVine humbi një trepikësh me rezultatin 115-116. Sidoqoftë, është e diskutueshme se si ata japin një ekip të tillë handikap në shtëpi që vjen nga 3 fitore radhazi. Ableshtë e diskutueshme që në një skuadër që fitoi lehtë dhe me një ndryshim relativ ekipet e huaj pëlqejnë Dallas (117-101) si p.sh. Charlotte (123-110) dhe si Houston brenda 125-120 për ta nënvlerësuar aq shumë. Për këtë, sigurisht, ne do të dalim me asin në handikap dhe me fitoren e thjeshtë për një bombë. Në totalin e pikëve nga pikat më të mira të ditës në raportin mbi dhe përparësinë në pikën e propozimit, dhe raportin e bombës kjo do të përfshihet në propozim. Mbi 227.5 Chicago (+9.5)
 
Feniks (+2.5) - Denver (216.5) Mirësevini fëmijë. Unë nuk e di se si dhe pse por për një jetë më kujtohet që sa më ngadalë të shkonim në lojërat e ditës (natyrisht që kishte kuptim t’i referohesha lojërave në Perëndim), aq më të mira do të ishin pikët e mia. Gjithçka natyrisht do të gjykohet nga rezultati. Këtu tani kemi sa vijon. Nëse më në fund luan Devin Booker Do ta kem si një nga pikat më të mira në handikap. Dje, megjithatë, të dy ekipet dhanë një recital dhe ndeshja u zgjat. Atje ai fitoi Denver me 130-126. Protagonist është edhe një herë serbi Nikolla Jokiq për Denver ndërsa për ta Suns ο Devin Booker. Nëse ai më në fund luan siç tregon gjithçka sot, asi ka fjalën e parë dhe unë do t'ju tregoj një kafshatë që ju vendosni handikapin tim në të majtë për nikoqirët. Në totalin e pikëve, çfarë mund të themi tani. Duket pak, por unë u lodha duke parë ekipet që janë për 200 pikë të vendosura 240 dhe ekipet që janë për 250 të vendosura 200. Pika tipike. Phoenix (+2.5) Mbi 216.5
 
Dallas - Houston (+9) (219) Nga dita kur e humbi Houston brenda Dallas më 4 janar me 100-113 ka vetëm 3 fitore në 10 ndeshje dhe dje kaloi shumë vështirë Detroit me 103-102. Gjithçka tregon se ai do të bëjë një humbje tjetër sot në një ekip që iu kthye fitoreve dhe në fakt në dy ndeshje radhazi jashtë Indiana (124-112) dhe në San Antonio (122-117). Nuk mund të jap peshë për shkak të handikapit, ndërsa ekziston dyshimi Christian Wood për Houston. Nëse ai nuk luan, asi ka perspektiva shumë të mira, por e kam të vështirë që të mos e shohim brenda. E shoh tërësinë edhe më dinake dhe më të vështirë. Pse kaq i ulët për këto grupe kur Dallas sidomos gjuan në dy të fundit. Edhe pse i ulët, nuk e shoh të mundur në Mbishkrimin që do të zgjedh. Në përgjithësi nuk më pëlqen një pikë që mund të vendoset në një fjali. Në mënyrë tipike gjithçka. Dallas (-9) Mbi 219
 
Përditëso 22: 15
Ndryshime të rëndësishme në pikë për shkak të mungesave. Në Detroit - Filadelfia, kufiri u ul në pikët totale për shkak të mungesës së mundshme të Embiid. Në Suns nga Boker i mundshëm. D 'Angelo Russell jashtë në Minesota. Në Houston gjysma e ekipit vendas. Përveç Wall dhe Oladipo, me Woodin jashtë, Houston shkon si një dele në thertore. Unë domosdoshmërisht do të kaloj një fjali të 3-të për të shpëtuar situatën, sepse me Over në Detroit dhe asin në Phoenix - Denver gjërat u bënë të vështira.

Bombat

Minesota - N. Orleans - Minesota (3.70) Bet365
Chicago - LA Lakers - Agoikago (4.50) Bet365

 Views: 1063
- 1000 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 01 / 21   Juta - Shteti i Artë
Feniks - Denver
  Juta (-7.5)
Feniks (+2.5)
  3.61
Bet365
23 / 01 / 21   Detroit - Filadelfia
Chicago - LA Lakers
  Mbi 218
Mbi 227.5
  3.61
Bet365
23 / 01 / 21   Dallas - Hjuston
Detroit - Filadelfia
  Dallas (-9.5)
Detroit (+6.5)
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  47.04
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.