elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Në hijen e Covid-19 (Fondet 0/2)

Në hijen e Covid-19 (Fondet 0/2)
Nuk mund ta kuptoj pse disa grupe i dërgojnë si dele për therje.
 
Η Filadelfia në 3 të fundit ai ka 3 humbje të lehta, sepse veçanërisht në 2 të fundit ai kishte 2 ose 3 lojtarë të munguar me një rol kryesor si Ben Simmons, o Tobias Harris dhe o Seth Curry
 
Dje mund të luhet vetëm nga Joel Embiid por si qendër është, ai e lëshoi ​​topin, e ndau, e preu, ai shënoi pikë edhe me një tre-pikësh.
 
Kjo sigurisht na favorizoi deri në pikën pasi e kundërshtuam, por kur 3 lojtarë të klasit të parë janë jashtë përveç lëndimit, por veçanërisht kur të paktën dy prej tyre kanë COVIDIEN, Unë mendoj se nuk është e drejtë për kampionatin.
 
Ο Ben Simmons natyrisht nuk kishte asnjë arsye për një dëmtim në gju diçka që sot siç tregon gjithçka do të kthehet për të parën e 2-tëve shpinde per shpinde lojra me Miami brenda Vetëm kyç Seth Curry tani po lufton me një problem COVIDIEN por ka zëvendësues, si dhe disa të lënduar.
 
Miami tani ato ekzistojnë 8 lojtarët janë të dyshimtë sot kështu që gjithçka është e hapur edhe nëse ndeshja do të zhvillohet. Me 3 lojtarët nxjerrin një skuadër me gjysmën tjetër se çfarë ndeshje duhet të marrin. 
 
Sidoqoftë, unë shoh që situata po përkeqësohet, kështu që 10 gara që po prisja të filloja, ata në fakt na vendosën .. "karantinë" për sa mund të hapim tani.
 
Do të jetë e vështirë të japim një pikë, të kemi luajtur dhe pas 2-3 orësh të kemi zhvillime në dëm tonë.
 
Në 3:30 pasdite tani dhe një nga 7 ndeshjet e sotme (Demat - Celtics) është shtyrë dhe nga 6 të tjerët vetëm një ka çmim bet365 në Spurs - Oklahoma. Amerikanët i kanë dhënë edhe një Golden State - Indiana.
 
Do të ekzistojë Update natën me çfarëdo zhvillimesh dhe çfarëdo ndeshjesh që japin. 
 
Përditëso 21: 15
 
Le të shkojmë të shohim ndeshjet e sotme. Nëse ka zhvillime të rëndësishme, unë do të azhurnoj me një azhurnim. Lajmet e fundit lënë jashtë 2 lojtarë të Cleveland dhe për këtë handikap ai është rritur me 3 pikë.
 
Filadelfia - Miami (+7) (209.5) Gjysma e ekipit të Heat jashtë, ndërsa Filadelfia ka kthime dhe vetëm Curry dhe Harris jashtë. Mendoj se më vonë do të kemi një rritje të handikapit. Në tërësi gjërat janë të vështira me një thirrje të vogël në Under, por unë e pashë atë pak të ulët. Filadelfia (-7) Nën 209.5
 
Cleveland (+12) - Utah (208) Me Mitchel në humor të lartë, Utah bëri 2 dyshe në Milwaukee dhe Detroit pas humbjeve në New York dhe Brooklyn. Cleveland vetëm 2 fitore në 8 të fundit nuk humbet aq lehtë, por me mungesat e mundshme sot të Sexton dhe Garland gjërat janë shumë të vështira. Sidomos nëse Drummond, të cilin ju e konsideroni të dyshimtë, gjithashtu mungon. Handikapi nga Utah mund të mbulohet lehtësisht duke hapur kufirin, në fakt, pas mungesave të mundshme të këtyre lojtarëve, handikapi mori 3 pikë nga pasditja. Cleveland pranon 98 pikë në 6 të fundit, por këtu mendoj se Cleveland Nën 98,5 pikë në sulm ka vlerë. Në totalin e përgjithshëm dhe këtu me një rezultat të ulët. Utah (-12) Nën 208 Cleveland Nën 98.5
 
Brooklyn - Denver (+1) (230.5) Mund të ketë rezultate të mëdha në ndeshjet e fundit të Brooklyn, por sot Denver do t'i ulë ato. Në turneun e tij mini në Antoli deri më tani në 2 ndeshje ai ka marrë 96 pikë. Brooklyn vjen nga 2 humbje dhe beteja për fitore duket e paqartë, diçka që do të na japë si pikën e parë të zgjedhjes Under dhe më pas handikapin me asin. Nën 230.5 Brooklyn (-1)
 
Hjuston (+4.5) - LA Lakers (222.5) Margjinalisht në shportë nuk doli pardje Mbi këtë çift. Lakers mund të kenë fituar lehtë, por përveç vështirësisë që shoh sot, veçoj Over si zgjedhjen e parë. Përsëri do të kundërshtoj Lakers por nuk ka fat për një pikë propozimi. Mbi 222.5 Houston (+4.5)
 
Oklahoma (+2.5) - San Antonio (218.5) Spurs janë favorit i qartë pavarësisht mungesës së DeRozan. Sidoqoftë, këtu, unë do t'i jap përparësi grupit të pikave me një kufi që unë gjej në një kontekst të arsyeshëm. Një ditë para ndeshjes së djeshme katastrofike të Spurs në Minesota me 184 pikë nuk ekziston për sot. Mbi 218.5 San Antonio (-2.5)
 
Golden State - Indiana (+3) (228) Unë favorizoj Indiana-n dhe i jap fat rezultatit të madh. Golden State nuk ka ndonjë ekip të veçantë mbrojtës për të mbajtur nën 115.7 pikët e shënuara nga Pacers. Pak më mirë pikë. Mbi 228 Indiana (+3)
 Views: 1740
- 1191 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 01 / 21   Filadelfia - Miami
Cleveland - Juta
  Filadelfia (-8)
Juta (-12)
  3.61
Bet365
12 / 01 / 21   Houston - LA Lakers
Golden State - Indiana
  Mbi 222.5
Mbi 228
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.