elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Pesha në të meta 2/3 Fondet (3,61 + 3,61)

Pesha në të meta 2/3 Fondet (3,61 + 3,61)
Dje nuk ishte një ditë e mirë me shumë nga pikat tona që devijonin shumë lehtë. Vetëm bomba jonë shkoi të bënte diçka, por Batum me një tre-pikësh dhe një goditje e ktheu ndeshjen për Clippers. Sidoqoftë, kjo LaVine gati sa nuk e mori më vete për Chicago. Ai shënoi 45 pikë dhe në fund tregoi lodhjen e tij në një trepikësh të topit ajror që u përpoq.
 
Të tjerët kishin 3 lojtarë pa ndërprerje. Kawhi Leonard, Paul George dhe Lou Williams shënuan 84 nga 130 të Clippers.
 
Me 8 ndeshje programi aktual i NBA. Pa ndeshjen e madhe dhe nga ajo që pashë herët ka pika në të meta që kanë ca interes. 
 
Le të shkojmë t'i shohim ato në detaje. Ne në thelb po fillojmë bastin falas siç e përmenda në artikujt e mëparshëm me vetëm ferrën në skuadra për shkak të Covid-19.
 
Cleveland (+2) - Memfis (205)  Ai mundi Memphis një ditë më parë në serinë e tij të 4-të në Brooklyn, por kjo është një arsye për mungesa për mysafirët. Një ditë më parë ai humbi nga kundërshtari i tij aktual 90-94. Tani, sepse Cleveland është një person i jashtëm, mendoj se gjithçka është për shkak të mungesës së mundshme të Collin Sexton (25,1 pikë), por ju e konsideroni të dyshimtë. Pikë totale të ulët në një lojë tjetër të ngushtë. Unë u jap nikoqirëve një shans pavarësisht mungesës së mundshme të Sexton ndërsa në të gjithë Under mund të paraqitet nëse marrim parasysh rezultatin e fundit mes tyre 4 ditë më parë. Cleveland (+2) Nën 206
 
Orlando (+10) - Milwaukee (225) Handikapi është shumë i madh për një ekip vendas që humbi 2 ndeshjet e fundit por të vështira jashtë. Ekziston gjithashtu mundësia e kthimit të Evan Fournier (14.8 pikë) i cili humbi 5 të fundit. Unë i jap një përparësi grupit të pikave me Over që do të zgjedhim. Edhe pse merr pikë të lehta, Orlando shënon me vështirësi. Më lejoni të them se ai filloi me 4 Over në 4 ndeshjet e tij të para ndërsa në 6 të fundit ai ka 6 Under. Raporti i kufijve dhe pika e Bucks. Pika e asit siç thashë handikapi i zgjedhjes së dytë. Mbi 225 Orlando (+10)
 
Charlotte - New York (+4.5) (212) Një lojë e thjeshtë me grupe të vogla dhe të mesme na jep një pikë sugjerimi. Charlotte fitoi vrull dhe vjen nga fitoret 3/3 me të dy në fakt brenda New Orleans 118-110 dhe dy herë Atlanta 2-102 dhe brenda 94-113 jashtë. Vrapimi i shquar i New York-ut në 105 ndeshjet e para solli 8 fitore, por në 5 të fundit ata humbën lehtësisht nga Oklahoma 2-101 dhe Denver 89-114. Një program i vështirë fillon sot me ndeshjet jashtë pasi që në 89 të ardhshëm vetëm 9 do të jenë në shtëpi. Ace këtu, siç thamë, ka vlerë, ndërsa në totalin e pikëve me 2 pikët që shënon New York në 98 ndeshjet e fundit, Under mund të futet në letra me shumë mundësi. Charlotte (-4.5) Nën 212
 
Uashington (+6.5) - Phoenix (231) Për sa kohë që Westbrook është akoma jashtë me një problem të katërfishtë, do të jetë e vështirë për Uashingtonin të ngrejë kokën me vetëm një lojtar (Bradley Beal mesatarja e 35 pikëve) i cili po kthehet sot pasi që për sigurinë ai duhet të lihet në të paktën një lojë. e cila u zhvillua një ditë më parë me Miami (124-128). Unë e shoh Over dhe ace si pikë më të mira dhe pavarësisht nëse mbështetemi te ace dhe handikap mendoj se pikët totale janë pak më të mira. Mbi 231 Washington (+6.5)
 
Atlanta - Filadelfia (+6.5) (222) Këtu kemi Atlanta me 4 humbje radhazi por nga ana tjetër Filadelfia nuk është pastruar ende me problemet e Covid. Embiid ndoshta po kthehet por me Tobias Harris, Seth Curh dhe Ben Simmons gjërat janë shumë të vështira për 76-të. Për Atlantën, dëmtimi i kyçit të duarve të Trae Young një ditë më parë në Charlotte nuk ishte aq serioz sa ta linte atë sot. Tony Snell në dispozicion për herë të parë këtë vit. Kevin Huerter (12.2 pikë) gjithashtu nuk kishte asnjë problem.Në 2 ndeshjet e tij të fundit, megjithëse po luante, ai kishte një problem në kyçin e këmbës. Të dyja pikat e interesit i gjej me përparësi në handikap për shkak të mungesave të mysafirëve. Atlanta (-6.5) Mbi 222
 
Dallas - N.Orleans (+3.5) (218.5) SHTETONZIMI! Dallas u rrit në pikë me 3 fitoret e saj radhazi, ndërsa në të kundërtën New Orleans zbriti me 3 humbjet e saj radhazi. Me Tim Hardaway që shënoi një ditë më parë (36 pikë), Dallas ka zgjidhje shënimi edhe për skuadra si New Orleans që filluan mirë këtë vit por pësuan afër 116 pikë në 4 të fundit. Rezultati mund të humbasë edhe ndërsa unë e konsideroj tërheqës asin por edhe pikët totale.Dallas (-3.5) Mbi 218.5  SHTETONZIMI!
 
Sacramento (+5) - Indiana (227) Kjo mbrojtje e jashtëzakonshme e vrimave e Mbretërve në 4 ndeshjet e saj të fundit ku merr një mesatare prej 132.5 pikësh do të na çojë në pikë dhe këto normalisht janë Over dhe dyshe. Easy Over u shënua dje nga Indiana në një ekip jo aq të hapur si Finikas (117-125). Unë kam rezerva për handikapin tani dhe dyfishin sepse Sacramento nuk është një ekip i keq, thjesht nuk zgjat në ndeshjen e tij. Por vë bast për dyshen pasi ekipi i Pacers tregon të dhëna më të mira dhe sot fillon këtë turne në Perëndim me 5 ndeshje dhe në raport me ekipet e tjera, nëse fitojnë fitoret, gjëja më logjike do të jetë kundër Mbretërve.  Indiana (-5) Mbi 227
 
Portland - Toronto (+5) (230.5) Flluska e Torontos që gjeti rrënojat e Mbretërve një ditë më parë dhe u kthye dhe mori lojën shumë lehtë shpërtheu dje dhe mos u mashtroni nga rezultati i brishtë (105-106) pasi që në periudhën e 4 ata humbën me 17! Nuk është se kjo do të jetë ndeshja e 4-të në Perëndim me vetëm një fitore siç thamë kundër Mbretërve. Ajo luan me një nga ekipet më të mira sulmuese në ndeshjet e saj të fundit që kur Portland ka mesatarisht 122.6 në 5 të fundit ndërsa Toronto megjithë rezultatin e ulët dje merr 120 pikë në 5 të fundit. Pikë e mirë për të gjitha pikët, por unë i jap përparësi asit nga të dy.Portland (-5) Mbi 230.5
 
Përditëso 20: 30 
Unë bëra një ndryshim në çiftin e 2-të dhe e vendosa atë Cleveland - Memfis në vend të tij Dallas - N. Orleans pse u shty
 Views: 1211
- 1344 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 01 / 21   Charlotte - N. York
Atlanta - Filadelfia
  Charlotte (-4.5)
Atlanta (-6.5)
  3.61
Bet365
11 / 01 / 21   Cleveland - Memfis
Porltand - Toronto
  Clevleand (+2)
Portland (-5)
  3.61
Bet365
11 / 01 / 21   Sacramento - Indiana
Uashington - Phoenix
  Mbi 227
Mbi 231
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  47.04
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.