elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray Allen

Mbi "vdekjen" (1/2 Fondet 3,61 - Bombat 0/3)

Mbi "vdekjen" (1/2 Fondet 3,61 - 0/3 bomba)
Update 00: 45 Gjysmë ore më parë u njoftua se Donsic do të jetë jashtë sepse Mavericks dhe Houston do të luajnë edhe nesër, kështu që ata preferuan ta linin atë jashtë për të pushuar në ndeshjen e parë. Kufiri u ul pasi është logjike nga 225 në 223.
 
Asgjë dje. Për një çmim i parë total shkuam më shumë sesa një ndeshje. Do të shohim ditë të tjera të tilla si absolute sigurisht. Sidoqoftë, kjo nuk na intereson aq shumë sa pardje, gjë që ishte më keq sepse nëse do të kalonte 4/4 për të gjithë, do të kishim ajër për një çmim të parë.
 
Le të shkojmë në 8 ndeshjet e sotme. 
 
Detroit (+8.5) - Boston (213.5)) Kthim mbrapa ndeshje në të njëjtën shtëpi me Pistons fitues pardje me 96-93. Skuadër e fortë që mbështetet në mbrojtje.Edhe pa praninë e Blake Griffin i cili është i dyshimtë, mund të themi se asi luan me ndihmën e handikapit, natyrisht, pavarësisht nëse pardje i dhamë një ace dhe si një bombë. Pikërisht i njëjti grup pikash si një ditë më parë dhe ato nuk i kushtojnë gabim. Bookies janë vetëm duke pritur për një rezultat më të madh sot në sulmin e Celtics me violinat e para Jaylen Brown me 27.5 pikë dhe Jason Tatum me 24,3 ndërsa natyrisht Kemba Walker është vonë për t'u kthyer. Ndoshta deri në fund të janarit për t'u kthyer në veprim aktiv. Si zgjedhje e parë grupi i pikëve këtu dhe ace gjithmonë me ndihmën e handikapit. Nën 213.5 Detroit (+8.5)
 
Memphis (+9.5) - LA Lakers (219,5) Doja vetëm një lojtar në Memphis nga 7 që mungojnë. Favoriti është logjik këtu, por ne do të shkojmë përsëri në bazë të mbrojtjes me ndihmën e handikapit për asin. Edhe siç thashë për një lojtar Ja Morant që mungon, çështja shkon për një bombë. Lajmi që gjithmonë e shqetëson LeBron nëse ai luan apo jo në çdo lojë që vijon ka ndaluar të më shqetësojë. Pavarësisht nëse ata e vendosin atë për të luajtur apo jo ace këtu së bashku me një fitore të thjeshtë bombe do të ketë nderin e tyre. Dhe këtu për rezultatin e ulët, por unë nuk e konsideroj atë më mirë se ndeshja e mëparshme në Detroit. Sidoqoftë, ajo mori një rënie prej 2 pikësh sa shkruaja pasi ishte në 221,5 pikë  Memfis (+9.5) Nën 219,5
 
Brooklyn - Washington (+7.5) (242) Vendosni mbi pa komentuar kufirin. Ndoshta loja më spektakolare e ditës në Barklays Center. Nuk ka mungesa për Uashingtonin, ndërsa velat afatgjata të Dinwiddie janë të njohura për Brooklyn. Mbi si zgjedhja e parë, ndërsa përkundër favorizimit dhe arsyeshëm të Nets, ne nuk mund të ndihmojmë por të numërojmë këtë skuadër të çmendur atje ku është e aftë për të pamundurën. Dyfishi edhe në 3.55 mund të llogaritet si një bombë së bashku me 3 sot.  Mbi 242 Uashington (+7.5)
 
San Antonio (+4.5) - Utah (220.5) Në situatën e ekipeve, përkundër dy humbjeve radhazi të Spurs nga Lakers, besoj se asi ka fjalën e parë edhe pa ndihmën e handikapit. Unë e konsideroj pikën më të vështirë në Under / Over nga kjo ndeshje. Megjithëse i mbyll kufirin Over, doja 3-4 pikë më poshtë. San Antonio (+4.5) Mbi 220.5 
 
Minesota (+8.5) - Denver (226.5) Për shkak të handikapit besoj se asi ka vlerë diçka që do të na japë mundësinë për një bombë. Denver nuk është një nëngrup dhe çifti do të luajë njëri-tjetrin sot dhe të martën. Tejkalimi në pikët totale është tipik pasi që kufiri është i shtypur. Megjithatë, ajo mori një rritje të pikëve.  Minesota (+8.5) Mbi 225.5
 
Phoenix (+3.5) - LA Clippers (215.5) Një tjetër ndeshje spektakolare u parashikua sot mes këtyre dy ekipeve. Pikët totale e pranoj se e prisja më lart, por nuk mendoj se i kushtojnë gabim. Sidoqoftë, unë besoj se këto skuadra mund ta shpërndajnë atë, kështu që ne do të zgjedhim Over. Në handikap tani i jap peshë asit edhe me ndihmën e handikapit në një derbi në thelb të Perëndimit pasi të dy skuadrat kanë një nga seritë më të mira me 5-1 Finikas dhe 4-2 Clippers.  Feniks (+3.5) Mbi 215.5 
 
Çikago (+6) - Dallas (225)  I preferuar këtu dhe i justifikuar me Dallasin që ka fjalën e parë. Me pak seriozitet ju mbuloni handikapin. Por nuk ka asnjë arsye për një propozim. Në total pikë unë shoh një nga pikat më të mira të ditës. Nuk ka mbrojtje nga asnjë prej skuadrave pavarësisht se sa pikë marrin në çdo ndeshje. Mënyra se si ata luajnë me kufirin ekzistues na shtyn në pikën për një propozim. Mbi 225 Dallas (-6)
 
Golden State (+5) - Portland (235) Ndeshja e dytë radhazi mes tyre në 2 ditë me ndeshjen e parë pardje duke përfunduar 123-98 për Portland. Diçka e ngjashme sot por me më shumë pikë për Warriors dhe më pak për Portland. E tëra është e vështirë për tu kapërcyer. Portland (-5) Nën 235

Bombat

Detroit - Boston - Detroit (3.90) Bet365
Memphis - LA Lakers - Memfis (4.50) Bet365
Minesota - Denver - Minesota (4.10) Bet365

 Views: 1165
- 1305 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
03 / 01 / 21   Brooklyn - Uashington
Agoikago - Dallas
  Mbi 242
Mbi 225
  3.61
Bet365
03 / 01 / 21   San Antonio - Juta
Phoenix - LA Clippers
  San Antonio (+4)
Feniks (+3.5)
  3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.