elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.07) me 5/6 pikë nga Guru L

Ray Allen

Në Dallas ndeshja e ditës (0/2 Funds)

Për të parë se çfarë kemi sot. Mbase nuk kam shkruar për aq ditë, por unë i shikoja lojërat.
Kishte ditë kur Under ecnin, si dhe Gjatë disa ditëve.
Vetëm një rezultat që pashë disa javë më bëri përshtypje.
Miami - Toronto 84-76. Kjo është, rezultati i Eurolegës.
Pra, le të shkojmë në sot me 9 ndeshje dhe në një shikim të parë i hodha herët për të parë që ka kufij që kanë vlerë në pikët totale.
Indiana - Miami (+1) # 211 # Me 5-5 rresht në 10 Paqtarët e fundit dhe me 7-3 Heat, nuk ka asnjë të preferuar të qartë sipas handikapit. Indiana është e vendosur në qytetin e saj të lindjes ndërsa Heat nuk është një nga skuadrat më të mira në 1-të 4 në Lindje me 9-9. Vlera në ace, por edhe në pikët totale me një bazë të qartë dhe limit. Nën 211 Indiana (-1)
Orlando - Washington (+10) # 219.5 # Coupleift i çuditshëm. Numrat janë të mirë, por ky ekip i çmendur i Wizards mund të qëndrojë në handikap dhe të fitojë akoma. Vlera në përqindjen që ekziston sepse vjen nga dy fitore radhazi. Në përgjithësi, megjithatë, gjërat janë konfuze. Mund të shkojë kudo, por për shkak të Orlando unë zgjedh rezultatin e ulët. Washington (+10) Nën 219.5 Washington 4.75 (s.s. Shkalla u ul nga 5.5 në 3.75 ndërsa unë isha duke shkruar diçka që tregon se WIZARDS do të luftojë).
Boston - San Antonio (+5.5) # 220,5 # Nuk mund të them që do të më shqetësojë shumë diku. Fakti që shoh një ace dhe një nën është plotësisht tipike. Boston (-5.5) Nën 220,5
Charlotte (+2.5) - Toronto # 207,5 # Të dy janë të këqij. Me 5-5, Toronto, i cili gjithashtu vjen nga humbja. Me 3-7 Charlotte i cili gjithashtu vjen nga humbja dhe me kureshtarët zakonisht në skuadrat e rajonit Lindor me një epërsi negative për të luftuar ose për të qenë në tetë të parët. Orlando 17-20 në vendin e 7-të dhe Brooklyn 16-20 në vendin e 8-të. Charlotte tani nga poshtë me 15-24 do të ketë një detyrë të vështirë deri në fund të Sezonit të Rregullt. Nga këtu vetëm tërë. nën 207,5
Dallas - Denver (+3) # 220.5 # Kush duron, le të shohim. Parashikoj një ndeshje me një rezultat të lartë por të paparashikueshëm në handikap. Vlera totale ndërsa standardi i dyfishtë. Mbi 220.5 Denver (+3)
N. Orleans - Chicago (+3,5) # 224 # Chicago po shkonte mirë, por 4 humbjet radhazi shkatërruan imazhin e 10 ndeshjeve të fundit me 4 fitore në 6 e fundit. New Orleans pas kreshtës së katër fitoreve radhazi kundër skuadrave të forta ka 2 humbje në 3 vitet e fundit. Sidoqoftë, ai është një favorit i qartë, por në ekipe të paqëndrueshme nuk mund të themi se ai ka vlerë të madhe për një pikë propozimi. E tërë mund të jetë më mirë edhe pse një kufi i ulët për Pelikanët vetëm mbrojtja e tyre ishte ajo që i ndihmoi ata të bënin disa fitore në të fundit. Nën 224 N. Orleans (-3,5)
Utah - N. York (+12.5) # 216 # Utah mori epërsinë dhe ka epërsinë më të mirë në të gjithë NBA në 10 vitet e fundit pasi është i vetmi me vetëm një humbje në to. New York pas 3 fitoreve mjaft të paparashikueshme radhazi kundër Brooklyn - Washington - Portland dhe në fakt relativisht lehtë u kthye në normale dhe numëron 3 humbje në 3-tën e fundit të tij. Këtu ju mbuloni handikapin përkundër numrit dyshifror ndërsa pikët totale janë ruleta. As nuk e prekim. Juta (-12.5)
Golden State (+13,5) - Milwaukee # 218 # Ne lëmë handikapin dhe merremi me numrin e përgjithshëm të pikëve dhe skuadrave që mund të luajnë basketboll falas dhe të tejkalojnë kufirin. Mbi 218
Përditësoni 10:35 p.m.
S.S. Ekzistojnë disa ndryshime që janë të rëndësishme dhe madje domethënëse. Në ato që janë jashtë propozimeve si Mbi 219.5 në Golden State shkuan 218,5 siç shkrova dhe 217 tani.
+5.5 për Spurs në Boston shkoi në +7.
Në propozimet tona tani dhe në handikapin në Utah, -12.5 u bë -14.5!
Bomba jonë që kishte 5,50 kur e shkrova dhe e kalova në 4,75 tani ka 4,50 si dhe handikapin nga 10.5 në 9,5 tani.

Bombat

Orlando - Uashington - Uashington (4.75) Bet365

Views: 1661
- 4667 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
08 / 01 / 20 Charlotte - Toronto
Dallas - Denver
nën 207.5
Mbi 220.5
3.61
Bet365
08 / 01 / 20 Orlando - Uashington
Juta - N. York
Uashington (+10)
Juta (-12.5)
3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
13.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.