elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Ray Allen

Jam duke pritur për rezultate të mëdha (0/2 Fonde)

Me 6 ndeshje programi aktual. Ka pikë në të dy handikapet dhe pikët totale.
Dje nuk më pëlqeu asgjë shumë e veçantë dhe kalova vetëm Westbrook për një dyshe të trefishtë.
Unë pres rezultate të shkëlqyera në dy ndeshje. I veçova Mbi lojërat N. Orleans - Brooklyn dhe Clippers - Phoenix.
Në handikapet Lakers dhe Utah nuk mendoj se kanë problem përkatësisht me Indiana dhe Orlando.
Views: 2328
- 1639 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
17 / 12 / 19 N. Orleans - Brooklyn
LA Clippers - Phoenix
Mbi 229.5
Mbi 226.5
3.61
Bet365
17 / 12 / 19 Indiana - LA Lakers
Juta - Orlando
LA Lakers (-4)
Juta (-6.5)
3.7
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
13.35
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.