elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Ray Allen

Westbrook ka potencialin (0/1 Fund)

Një bast i veçantë që unë mendoj se ia vlen sot është trefishi i trefishtë për Russell Westbrook.

Ai pushoi me Pistons një ditë më parë dje dhe nuk luajti. Unë e shoh atë gati sot për td me shanse prej 4,75

Views: 1639
- 1631 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
16 / 12 / 19 Russell Westbrook Double dyshe 4.75
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.